"Spencer Boldman"
HD Zapped (2014) 2014 5.1
Zapped (2014)
Zapped (2014)

Zapped (2014)

Familjar Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Zapped (2014)
HD
IMDb: 5.1
102 min

Një studente e shkëlqyer dhe kërcimtare e talentuar e cila po përballet me ndryshime në jetën e saj, duke përfshirë këtu një familje dhe një shkollë të re, zbulon një…

Country: ,
HD Cruise (2018) 2018 5.3
Cruise (2018)
Cruise (2018)

Cruise (2018)

Romancë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Cruise (2018)
HD
IMDb: 5.3
90 min

Një histori dashurie mes dy të rinjve që jetojnë në botë ndryshme.Mes aventurash, sfidash dhe pengesasha do të arrijnë të kenë fundin e lumtur?

Country:
Genre: Romancë