"Spencer Locke"
HD The Final Wish (2018) 2018 4.2
The Final Wish (2018)
The Final Wish (2018)

The Final Wish (2018)

Horror  2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.2
The Final Wish (2018)
HD
IMDb: 4.2
95 min

Pas vdekjes së babait, Aaroni kthehet në shtëpi për të ndihmuar nënën e tij të lënduar dhe për t’iu kthyer së shkuarës së vet. Duke kërkuar në gjërat e babait…

Country:
Genre: Horror
HD Mad Genius (2017) 2017 3.4
Mad Genius (2017)
Mad Genius (2017)

Mad Genius (2017)

Sci-fi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 3.4
Mad Genius (2017)
HD
IMDb: 3.4
90 min

Gjeniu Fin beson se e keqja e njerëzimit vjen nga truri i tyre. Ai do të ç’kodojë trurin e njeriut dhe ta programojë atë nga fillimi. Por, kjo ide kaq…

Country:
Genre: Sci-fi
HD Insidious: The Last Key (2018) 2018 5.7
Insidious: The Last Key (2018)
Insidious: The Last Key (2018)

Insidious: The Last Key (2018)

Horror Mister Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Insidious: The Last Key (2018)
HD
IMDb: 5.7
103 min

Filmi trajton historinë e studiueses së dukurive paranormale, Dr. Elise Rainer, e cila përballet me frikën e saj më të madhe kur gjendet në shtëpinë e saj të fëmijërisë.

Country: ,
Monster House (2006)
HD
IMDb: 6.6
91 min

Përbindëshat nën shtrat janë mjaft të frikshme, por çfarë ndodh kur një shtëpi e tërë është jashtë për të marrë ju? Tre adoleshentë synojnë të gjejnë kur dalin kundër një…

Country:
HD Detention (2011) 2011 5.7
Detention (2011)
Detention (2011)

Detention (2011)

Horror Komedi Sci-fi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Detention (2011)
HD
IMDb: 5.7
93 min

Josh Hutcherson, Dane Cook dhe Spencer Locke luajnë te DËNIMI, një komedi-horror adoleshentësh ku nxënësit vendas të Liqenit të Përhimët duhet të mbijetojnë vitin e tyre të fundit të shkollës…

Country:
Resident Evil: Extinction (2007) 2007 6.3
Resident Evil: Extinction (2007)
Resident Evil: Extinction (2007)

Resident Evil: Extinction (2007)

Aksion Horror Sci-fi  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Resident Evil: Extinction (2007)
IMDb: 6.3
94 min

Pas katastrofës në qytetin “Raccoon” të mbijetuarit udhetojnë nga shkretetira e Nevadës duke shpresuar për të shkuar në Alaskë. Alise i bashkohet grupit dhe luftojnë sëbashku kundër “Umbrella Corp”.

HD Landmine Goes Click (2015) 2015 6.0
Landmine Goes Click (2015)
Landmine Goes Click (2015)

Landmine Goes Click (2015)

Aksion Dramë Krim Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Landmine Goes Click (2015)
HD
IMDb: 6.0
105 min

I zënë kurth nga një minë, një turist amerikan detyrohet të shohë dëshpërimisht se si mikesha e tij dhunohet dhe keqtrajtohet…

Country: