"Spencer Treat Clark"
HD Unbreakable (2000) 2000 7.3
Unbreakable (2000)
Unbreakable (2000)

Unbreakable (2000)

Dramë Mister Thriller  2000 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Unbreakable (2000)
HD
IMDb: 7.3
106 min

Në orën 15:15, një tren me 118 pasagjerë në bord përplaset me një tren mallrash me 6-të anëtarë të ekuipazhit. Përplasja është e jashtëzakonshme. I vetmi i mbijetuar është Dejvidi,…

Country:
HD The Last Exorcism Part II (2013) 2013 4.0
The Last Exorcism Part II (2013)
The Last Exorcism Part II (2013)

The Last Exorcism Part II (2013)

Dramë Horror Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 4.0
The Last Exorcism Part II (2013)
HD
IMDb: 4.0
88 min

Duke vazhduar aty ku filmi i fundit mbaroi, Nel Suitzer gjendet e tmerruar dhe e vetme në Luizianën rurale. E kthyer në sigurinë relative të Nju Orlinsit, Nela kupton se…

Country: ,
HD The Town that Dreaded Sundown (2014) 2014 5.6
The Town that Dreaded Sundown (2014)
The Town that Dreaded Sundown (2014)

The Town that Dreaded Sundown (2014)

Horror Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
The Town that Dreaded Sundown (2014)
HD
IMDb: 5.6
86 min

65 vjet më vonë kur nje vrasës serial i maskuar terrorioi qytetin e vogël të Teksarkanas, me krimet të ashtuquajtura “vrasje nën dritën e hënës” fillojnë sërish. A është plagjiaturë…

Country: