"Spoken Reasons"
HD The Heat (2013) 2013 6.6
The Heat (2013)
The Heat (2013)

The Heat (2013)

Aksion Komedi Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
The Heat (2013)
HD
IMDb: 6.6
117 min

Agjentja strikte e FBI-së Sara Ashbërn dhe policja vulgare e Bostonit Shanon Mullins nuk do të mund të ishin më të papërshtatshme. Por kur bashkojnë fuqitë për të rrënuar një…

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim