"Srikanth Meka"
HD Sarrainodu (2016) 2016 6.4
Sarrainodu (2016)
Sarrainodu (2016)

Sarrainodu (2016)

Aksion Dramë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Sarrainodu (2016)
HD
IMDb: 6.4
159 min

Gana, një ish-ushtarak, lufton kundër njerëzve të korruptuar dhe të pasur, që i shpëtojnë dënimit të ligjit. Ai është shpresa e vetme e njerëzve kundër kriminelit të mbështetur nga babai…

Country:
Genre: Aksion, Dramë