"Stacy Keach"
Gold (2016)
HD
IMDb: 6.7
120 min

Keni Uells, një zbulues mineralesh, të cilit puna nuk po i ecën shumë mirë, njeh një gjeolog dhe së bashku nisin një rrugëtim për të gjetur ar në një xhungël…

Country:
HD If I Stay (2014) 2014 6.7
If I Stay (2014)
If I Stay (2014)

If I Stay (2014)

Dramë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
If I Stay (2014)
HD
IMDb: 6.7
107 min

Jeta e Mia Hall ndryshon papritur pasi pëson një aksident me makinë dhe mbetet në gjendje kome. Gjatë një eksperiencë jashtë trupit, ajo duhet të vendosë nëse duhet zgjohet për…

Country:
Genre: Dramë
HD The Bourne Legacy (2012) 2012 6.7
The Bourne Legacy (2012)
The Bourne Legacy (2012)

The Bourne Legacy (2012)

Aksion Thriller  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
The Bourne Legacy (2012)
HD
IMDb: 6.7
135 min

Aron Kros është anëtar i një misioni të koduar “Rezultati”, që është një nga planet e errëta të Ministrisë së Mbrojtjes. Në këtë mision u japin disa pilula jeshile që…

Country: ,