"Stan Collymore"
HD Basic Instinct 2 (2006) 2006 4.3
Basic Instinct 2 (2006)
Basic Instinct 2 (2006)

Basic Instinct 2 (2006)

Krim Mister Thriller  2006 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Basic Instinct 2 (2006)
HD
IMDb: 4.3
114 min

Novelistja Katerin Tramel futet përsëri në telashe me ligjin dhe policia i kërkon psikologut Dr. Majkëll Glas të vlerësojë gjendjen e saj mendore. Por përsëri, si agjenti Nik Kuran para…

Country: , , ,