"Stanislas Merhar"
HD Rogue City (2020) 2020 6.1
Rogue City (2020)
Rogue City (2020)

Rogue City (2020)

Aksion Dramë Krim  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Rogue City (2020)
HD
IMDb: 6.1
116 min

I ngecur mes policëve të korruptuar dhe bandave kriminale të Marsejës, një polic besnik duhet të mbrojë skuadrën e tij duke e marrë vetë situatën në duar…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim