"Stanislav Lyubshin"
HD I Am Dragon (2015) 2015 6.9
I Am Dragon (2015)
I Am Dragon (2015)

I Am Dragon (2015)

Fantazi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
I Am Dragon (2015)
HD
IMDb: 6.9
110 min

Në pragun e martesës së saj, princesha Miroslava rrëmbehet nga një dragua dhe mbahet peng në kështjellën e tij në ishullin e largët. Mira la gjithçka pas në të kaluarën,…

Country:
Genre: Fantazi