"Stanley Townsend"
HD Florence Foster Jenkins (2016) 2016 6.8
Florence Foster Jenkins (2016)
Florence Foster Jenkins (2016)

Florence Foster Jenkins (2016)

Dramë Komedi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Florence Foster Jenkins (2016)
HD
IMDb: 6.8
111 min

Historia e Florenc Foster Xhenkins, një gruaje të pasur nga Nju Jorku e cila ëndërronte të bëhej një këngëtare opere, pavarësisht zërit të saj të tmerrshëm muzikor.

Country: ,
Genre: Dramë, Komedi
HD The Nativity Story (2006) 2006 6.8
The Nativity Story (2006)
The Nativity Story (2006)

The Nativity Story (2006)

Dramë Histori  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
The Nativity Story (2006)
HD
IMDb: 6.8
101 min

Një dramë që përqëndrohet në periudhën e jetës së Merit dhe Jozefit, ku ata udhëtuan për në Betlehem, për lindjen e Jezusit.

Country:
Genre: Dramë, Histori
HD Standby (2014) 2014 5.8
Standby (2014)
Standby (2014)

Standby (2014)

Komedi Romancë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Standby (2014)
HD
IMDb: 5.8
90 min

Alan, pas dështimit të dasmës së tij dhe pushimit nga puna, punon me të ëmën në aeroportin e Dublinit. Aty takohet me dashurinë e tij të parë, Alisën me të…

HD The Voices (2014) 2014 6.4
The Voices (2014)
The Voices (2014)

The Voices (2014)

Komedi Krim  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
The Voices (2014)
HD
IMDb: 6.4
103 min

Një komedi e zezë për një djalë të këndshëm në ndjekje të vajzës që pëlqen me ndihmën e kafshëve të tij të këqija që flasin. Por gjithcka merr një kthesë…

Country: ,
Genre: Komedi, Krim
Isolation (2005)
HD
IMDb: 5.6
95 min

Në një fermë të largët irlandeze, pesë njerëz bëhen pjesëmarrës të pakenaqur në një eksperiment që shkon atë natë gabimisht.

Country: , ,