"Stanley Tucci"
HD The Fifth Estate (2013) 2013 6.2
The Fifth Estate (2013)
The Fifth Estate (2013)

The Fifth Estate (2013)

Biografi Dramë Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
The Fifth Estate (2013)
HD
IMDb: 6.2
128 min

Një thriller dramatik i bazuar në ngjarje të vërteta që tregojnë misionin për të nxjerrë në pah mashtrime dhe korrupsione nëpërmjet internetit. Xhulian Asanzh (themelues i WikiLeaks) dhe organizata e…

Country: , ,
The Witches (2020)
HD
IMDb: 5.3
146 min

Nga fundi i vitit 1967, një djalosh i ri jetim shkon të jetojë me gjyshen e tij në qytetin rural të Alabamas, Demopolis. Atje ai takon disa shtriga joshëse, por…

Country: ,
HD Night Hunter (2018) 2018 5.9
Night Hunter (2018)
Night Hunter (2018)

Night Hunter (2018)

Dramë Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Night Hunter (2018)
HD
IMDb: 5.9
98 min

Një toger policie, skuadra e tij dhe një vigjilent përfshihen në një skemë të rrezikshme me një burrë me probleme, i arrestuar kohët e fundit, i cili lidhet me rrëmbimet…

Country: ,
HD Submission (2017) 2017 5.6
Submission (2017)
Submission (2017)

Submission (2017)

Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Submission (2017)
HD
IMDb: 5.6
106 min

Një profesor cinik në kolegj fiton interes të madh për një studente që ka talent si shkrimtare.

Country:
Genre: Dramë
The Silence (2019)
HD
IMDb: 5.3
90 min

Kur bota po sulmohet nga disa krijesa të tmerrshme që sulmojnë vetëm duke dëgjuar pasi nuk mund të shohin, 16- vjeçarja Elli që ka humbur dëgjimin që kur ishte vetëm…

Country: , ,
HD A Private War (2018) 2018 6.7
A Private War (2018)
A Private War (2018)

A Private War (2018)

Dramë Luftë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
A Private War (2018)
HD
IMDb: 6.7
110 min

Bazuar në një histori të vërtetë. Korrespondentja e njohur e luftës, Maria Kolvini është një grua e aftë, si për të pirë martini në shoqërinë e lartë, ashtu edhe për…

Country: ,
Genre: Dramë, Luftë
HD The Terminal (2004) 2004 7.4
The Terminal (2004)
The Terminal (2004)

The Terminal (2004)

Dramë Komedi  2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
The Terminal (2004)
HD
IMDb: 7.4
128 min

Një turist nga Evropa Lindore e gjen veten të bllokuar në aeroportin JKF në Nju Jork. Ai detyrohet të qëndrojë aty dhe të përballet me sfidat por dhe me të…

Country:
Genre: Dramë, Komedi
Patient Zero (2018)
HD
IMDb: 4.5
93 min

Pas një epidemie globale të pazakontë, shumica e njerëzimit kthehet në “Të Infektuar” të dhunshëm. Një njeri me aftësinë për të folur gjuhën e re të të Infektuarve, i udhëheq…

Country:
HD Transformers: Age of Extinction (2014) 2014 5.6
Transformers: Age of Extinction (2014)
Transformers: Age of Extinction (2014)

Transformers: Age of Extinction (2014)

Aksion Aventurë Sci-fi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Transformers: Age of Extinction (2014)
HD
IMDb: 5.6
165 min

Pas betejës në mes Autobotëve dhe Diseptikonëve që ndryshoj Çikagon, njerëzimi mendon se të gjithë alienët paraqesin kërcënim permanent. Herlod Atinxher, një agjent i CIA-s themelon një njësi që ju…

Country: , ,
The Core (2003)
HD
IMDb: 5.5
135 min

E vetmja mënyrë për të shpëtuar Tokën nga katastrofa është të shkojn poshtë në bërthamë dhe ta bëjn atë që të rrotullohet përsëri.

HD The Lovely Bones (2009) 2009 6.7
The Lovely Bones (2009)
The Lovely Bones (2009)

The Lovely Bones (2009)

Dramë Fantazi  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
The Lovely Bones (2009)
HD
IMDb: 6.7
135 min

I bazuar në romanin best-seller të Alice Sebold dhe i drejtuar nga regjizori fitues i çmimit Oscar, Kockat e Dashura ka në qendër një vajzë të re që është vrarë…

Country: , ,
Genre: Dramë, Fantazi
HD Transformers: The Last Knight (2017) 2017 5.2
Transformers: The Last Knight (2017)
Transformers: The Last Knight (2017)

Transformers: The Last Knight (2017)

Aksion Aventurë Sci-fi Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Transformers: The Last Knight (2017)
HD
IMDb: 5.2
154 min

Autobotët dhe Deseptikonët janë në luftë ndërkohë që fati i njerëzimit varet në fije të perit. Optimus Praimi është zhdukur. Çelësi për të shpëtuar Tokën ndodhet i groposur thellë nën…

Country: , ,
HD Beauty and the Beast (2017) 2017 7.1
Beauty and the Beast (2017)
Beauty and the Beast (2017)

Beauty and the Beast (2017)

Familjar Fantazi Romancë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Beauty and the Beast (2017)
HD
IMDb: 7.1
129 min

Adoptimi i përrallës “E bukura dhe bisha”, që flet një vajzë të bukur dhe një princ egoist, i cili ishte shndërruar në një bishë të tmerrshme, si rezultat i një…

Country:
HD The Devil Wears Prada (2006) 2006 6.9
The Devil Wears Prada (2006)
The Devil Wears Prada (2006)

The Devil Wears Prada (2006)

Dramë Komedi Romancë  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
The Devil Wears Prada (2006)
HD
IMDb: 6.9
109 min

Një grua e re naive vjen në New York dhe kërkon punë si asistente në njëra nga redaktoret e revistës më të madhe të qytetit, të pamëshirshmen dhe ciniken Miranda…

Country: ,
Jack the Giant Slayer (2013)
HD
IMDb: 6.2
114 min

Lufta e lashtë mes njerëzve dhe një racë gjigantësh rindizet kur një fermer nga fshati me emrin Xhek, mundohet të shpëtojë një princeshë dhe pa dashje hap portën e dy…

Country:
Spotlight (2015)
HD
IMDb: 8.1
129 min

Historia e vërtetë se si gazeta “Globe” në Boston zbuloi skandalin masiv të abuzimit të fëmijëve nga priftërinjtë.Skandal ky i mbuluar prej kohësh nga Kryedioqeza lokale katolike, zbulimi i të…

Country:
HD The Hunger Games (2012) 2012 7.2
The Hunger Games (2012)
The Hunger Games (2012)

The Hunger Games (2012)

Aventurë Fantazi Sci-fi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Hunger Games (2012)
HD
IMDb: 7.2
142 min

Çdo vit, për të parandaluar revoltat e popullsisë, presidenti dhe qeveria e Panem zhvillojnë Lojërat e Urisë dhe zgjedhin në mënyrë të rastësishme një djalë dhe një vajzë nga të…

Country: