"Stasi Esper"
HD Dark Moon Rising (2015) 2015 3.6
Dark Moon Rising (2015)
Dark Moon Rising (2015)

Dark Moon Rising (2015)

Fantazi Horror  2015 Shiko tani
Vlersimi: 3.6
Dark Moon Rising (2015)
HD
IMDb: 3.6
124 min

Një grup njerëzish ujq zbresin në një fshat të vogël në kërkim të një vajze që rilind çdo 2000 vjet dhe që mban sekretin e mbijetesës së tyre. Ata do…

Country:
Genre: Fantazi, Horror