"Stefan Wilkening"
HD Diplomacy (2014) 2014 7.1
Diplomacy (2014)
Diplomacy (2014)

Diplomacy (2014)

Dramë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Diplomacy (2014)
HD
IMDb: 7.1
84 min

Gjenerali i Hitlerit, Von Choltitz, merr urdhër për të shkatërruar Parisin. Choltitz ka në plan të sulmojë monumentet e qytetit dhe të përmbytë lumin Sena, por një diplomat suedez i…

Country: ,
Genre: Dramë