"Stefania Spampinato"
HD 4Got10 (2015) 2015 4.1
4Got10 (2015)
4Got10 (2015)

4Got10 (2015)

Aksion  2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.1
4Got10 (2015)
HD
IMDb: 4.1
84 min

Brajan Barns zgjohet në një shkretëtirë i plagosur dhe nuk mban mend asgjë për veten, i rrethuar nga tetë trupa të vdekur, një fugon me katër milion dollarë dhe një…

Country:
Genre: Aksion