"Stefano Accorsi"
HD The Champion 2019 6.1
The Champion
The Champion

The Champion

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Champion
HD
IMDb: 6.1
105 min

Pas çmendurive të shumta, një futbollisti tepër të talentuar, i caktohet një mësues për ta ndihmuar të kontrollojë sjelljen e tij prej mistreci.

Country:
Genre: Dramë
HD There Is No Place Like Home (2018) 2018 5.9
There Is No Place Like Home (2018)
There Is No Place Like Home (2018)

There Is No Place Like Home (2018)

Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
There Is No Place Like Home (2018)
HD
IMDb: 5.9
105 min

Një familje e madhe, të afërm që takohen shpesh e të tjerë më rrallë, mblidhen të gjithë për të festuar përvjetorin e 50-të të martesës së gjyshe Albës me gjysh…

Country:
Genre: Komedi
HD Made in Italy (2018) 2018 5.9
Made in Italy (2018)
Made in Italy (2018)

Made in Italy (2018)

Komedi Romancë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Made in Italy (2018)
HD
IMDb: 5.9
100 min

Riko punon në një fabrikë sallami, si babai i tij. Dashuria e vërtetë që ndien për Sarën, gruan e tij, tashmë është në krizë. Ashtu si dhe vetë Italia… Ndërsa…

Country:
HD Italian Race (2016) 2016 7.3
Italian Race (2016)
Italian Race (2016)

Italian Race (2016)

Dramë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Italian Race (2016)
HD
IMDb: 7.3
118 min

Xhulia është një pilote e garave GT. Kur babai i saj ndërron jetë, çdo gjë në jetën e saj merr një drejtim tjetë. E vetmja shpresë për të është vëllai…

Country:
Genre: Dramë