"Stefanos Miltsakakis"
HD Maximum Risk (1996) 1996 5.5
Maximum Risk (1996)
Maximum Risk (1996)

Maximum Risk (1996)

Aksion  1996 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Maximum Risk (1996)
HD
IMDb: 5.5
101 min

Një polic zbulon se ka një vëlla binjak të vdekur dhe zë vendin e tij, por përballet me problemet që kishte i vëllai me mafien dhe i duhet t’i zgjidhë….

Country:
Genre: Aksion