"Steffen Mennekes"
HD BloodRayne: The Third Reich (2011) 2011 3.0
BloodRayne: The Third Reich (2011)
BloodRayne: The Third Reich (2011)

BloodRayne: The Third Reich (2011)

Aksion Aventurë Fantazi Horror  2011 Shiko tani
Vlersimi: 3.0
BloodRayne: The Third Reich (2011)
HD
IMDb: 3.0
79 min

Gjysmë vampire, gjysmë njeri, Rein fshihet në hije duke vrarë vampirë dhe ata që hyjnë në rrugën e saj. Në Europën e vitit 1943, gjatë Luftës II Botërore, Reini përballet…

Country: , ,