"Steffen Zacharias"
HD They Call Me Trinity (1970) 1970 7.5
They Call Me Trinity (1970)
They Call Me Trinity (1970)

They Call Me Trinity (1970)

Aksion Komedi Western  1970 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
They Call Me Trinity (1970)
HD
IMDb: 7.5
115 min

Një endacak dembel e i armatosur, se bashku me vëllanë e tij, një hajdut i shëndoshën kuajsh, ndihmojnë një komunitet mormonësh që të mbrojnë token e tyre nga kryebashkiaku dhe…

Country: