"Stellan Skarsgård"
HD The Railway Man (2013) 2013 7.1
The Railway Man (2013)
The Railway Man (2013)

The Railway Man (2013)

Biografi Dramë Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Railway Man (2013)
HD
IMDb: 7.1
116 min

Një ish oficer i ushtrisë britanike, i cili ishte torturuar si një i burgosur lufte në një kamp japonez gjatë Luftës së Dytë Botërore, zbulon se njeriu që i shkaktoi…

HD The Painted Bird (2019) 2019 7.3
The Painted Bird (2019)
The Painted Bird (2019)

The Painted Bird (2019)

Dramë Luftë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Painted Bird (2019)
HD
IMDb: 7.3
169 min

Një djalë i ri hebre diku në Europën Lindore has personazhe të ndryshëm gjatë kërkimit për strehim në kohën e Luftës së Dytë Botërore.

Genre: Dramë, Luftë
HD Out Stealing Horses (2019) 2019 6.7
Out Stealing Horses (2019)
Out Stealing Horses (2019)

Out Stealing Horses (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Out Stealing Horses (2019)
HD
IMDb: 6.7
123 min

Një i ve zhvendoset në një nga pyjet e Norvegjisë pas vdekjes së gruas së tij. Në atë vend, një takim i rastësishëm rikthen kujtimet nga e kaluara e tij.

Country: , ,
Genre: Dramë
Ronin (1998)
HD
IMDb: 7.3
122 min

Një ish-agjent informativ i SHBA-ve vihet në ndjekje të një pakoje të mistershme që kërkohet nga Irlandezët dhe Rusët…

Country: , ,
HD The Girl with the Dragon Tattoo (2011) 2011 7.8
The Girl with the Dragon Tattoo (2011)
The Girl with the Dragon Tattoo (2011)

The Girl with the Dragon Tattoo (2011)

Dramë Krim Mister Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Girl with the Dragon Tattoo (2011)
HD
IMDb: 7.8
158 min

Gazetari Mikael Blomkvist ndihmohet në kërkimin e tij për një grua të zhdukur 40 vjetmë parë nga Lisbeth Salander, një haker e re në moshë…

Country: , ,
HD In Order of Disappearance (2014) 2014 7.2
In Order of Disappearance (2014)
In Order of Disappearance (2014)

In Order of Disappearance (2014)

Aksion Komedi Krim Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
In Order of Disappearance (2014)
HD
IMDb: 7.2
116 min

Një qytetar nderi i cili pastron borën e egër në Norvegji, kur djali i tij vritet gabimisht, Nils vendos të veprojë, ndryshe duke ndezur, një luftë ndërmjet gangsterit vegjetarian “Konti”…

Country: , ,
HD Mamma Mia! Here We Go Again (2018) 2018 6.7
Mamma Mia! Here We Go Again (2018)
Mamma Mia! Here We Go Again (2018)

Mamma Mia! Here We Go Again (2018)

Komedi Romancë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Mamma Mia! Here We Go Again (2018)
HD
IMDb: 6.7
114 min

Pesë vjet pas ngjarjeve të “Mamma Mia!” (2008), Sofia përgatitet për rihapjen e madhe të Hotel “Bella Donna”, por ndërsa jeton jetën e saj, mëson edhe më shumë për të…

Country: , ,
HD Mamma Mia! (2008) 2008 6.4
Mamma Mia! (2008)
Mamma Mia! (2008)

Mamma Mia! (2008)

Komedi Romancë  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Mamma Mia! (2008)
HD
IMDb: 6.4
108 min

Historia e një vajze që kërkon të gjej babanë e saj të vërtetë, e treguar me këngët e grupit të famshëm ABBA.

Country: , ,
HD Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest (2006) 2006 7.3
Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest (2006)
Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest (2006)

Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest (2006)

Aksion Aventurë Fantazi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest (2006)
HD
IMDb: 7.3
151 min

Këtë radhë, kapiteni Xhak Sparou është i ngatërruar në një rrjet tjetër intrigash të mbinatyrshme. Del në pah, që Kapiteni Xhak i ka një borxh të përgjakshëm legjendarit Dejvi Xhouns,…

Country:
HD The Killing Gene (2007) 2007 5.7
The Killing Gene (2007)
The Killing Gene (2007)

The Killing Gene (2007)

Dramë Horror Krim Thriller  2007 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
The Killing Gene (2007)
HD
IMDb: 5.7
104 min

Një seri vrasjesh po ndodhin në qytet. Disa prej viktimave kanë të gdhëndur në trup e tyre një ekuacion të çuditshëm (WAZ). Ky ekuacion detyron çdo viktimë të sakrifikojë veten…

Country:
HD Arn: The Knight Templar (2007) 2007 6.6
Arn: The Knight Templar (2007)
Arn: The Knight Templar (2007)

Arn: The Knight Templar (2007)

Aksion Aventurë Dramë Romancë  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Arn: The Knight Templar (2007)
HD
IMDb: 6.6
139 min

Arn, është një djale i një fisi të rangut të lartë Suedez ai dërgohet në një manastir për tu edukuar për token e tyre të shenjtë si një kalorës për…

HD Borg vs McEnroe (2017) 2017 6.9
Borg vs McEnroe (2017)
Borg vs McEnroe (2017)

Borg vs McEnroe (2017)

Dramë Histori  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Borg vs McEnroe (2017)
HD
IMDb: 6.9
107 min

Bazuar në ngjarje të vërteta. Dy fëmijëri të vështira, sjellin në fushën e tenisit dy njerëz shumë të ndryshëm, që të dy pretendentë për kampionë bote. Historia e jashtëzakonshme e…

Genre: Dramë, Histori
HD Melancholia (2011) 2011 7.2
Melancholia (2011)
Melancholia (2011)

Melancholia (2011)

Dramë Sci-fi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Melancholia (2011)
HD
IMDb: 7.2
135 min

Lidhja e dy motrave, e cila është tashmë e tensionuar, vihet në provë pasi një planet misterioz kërcënon të përplaset me Tokën…

Genre: Dramë, Sci-fi
HD King of Devil’s Island (2010) 2010 7.5
King of Devil’s Island (2010)
King of Devil’s Island (2010)

King of Devil’s Island (2010)

Aksion Dramë  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
King of Devil’s Island (2010)
HD
IMDb: 7.5
116 min

Dimër norvegjez, fillimi i shekullit të 20. Në ishullin e Bastojës, ku banojnë kriminelë minoren, një djalosh i ri do fillojë një revoltë kundër regjimit brutal. Deri ku mund të…

Genre: Aksion, Dramë
HD Good Will Hunting (1997) 1997 8.3
Good Will Hunting (1997)
Good Will Hunting (1997)

Good Will Hunting (1997)

Dramë  1997 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
Good Will Hunting (1997)
HD
IMDb: 8.3
126 min

Uill Hanting është një pastrues në M.I.T, por me një dhunti të veçantë për matematikën. Zgjidhja e një problemi të vështirë dhe problemet me gjykatën, do e bëjnë të njohë…

Country:
Genre: Dramë
HD Our Kind of Traitor (2016) 2016 6.2
Our Kind of Traitor (2016)
Our Kind of Traitor (2016)

Our Kind of Traitor (2016)

Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Our Kind of Traitor (2016)
HD
IMDb: 6.2
108 min

Një çift e gjejnë veten të përfshirë në planin e një oligark rus, dhe shpejt gjenden midis Mafias ruse dhe Shërbimeve Sekrete Britanike, asnjërit prej të cilëve nuk mund të…

Country: ,
Genre: Thriller
HD Nymphomaniac: Vol. II (2013) 2013 6.7
Nymphomaniac: Vol. II (2013)
Nymphomaniac: Vol. II (2013)

Nymphomaniac: Vol. II (2013)

Dramë Mister  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Nymphomaniac: Vol. II (2013)
HD
IMDb: 6.7
124 min

KUJDES : FILMI NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES TË MOSHES NËN 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE, NUDITET, SKENA GROTESKE, TEMA TË RËNDA! – Vazhdimi i rrëfimit të jetës seksuale…

Genre: Dramë, Mister
HD Nymphomaniac: Vol. I (2013) 2013 6.9
Nymphomaniac: Vol. I (2013)
Nymphomaniac: Vol. I (2013)

Nymphomaniac: Vol. I (2013)

Dramë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Nymphomaniac: Vol. I (2013)
HD
IMDb: 6.9
117 min

KUJDES : FILMI NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES TË MOSHES NËN 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE, NUDITET, SKENA GROTESKE, TEMA TË RËNDA! – Një nimfomane i tregon bëmat e…

Genre: Dramë
Thor (2011)
HD
IMDb: 7.0
115 min

Thori, luftëtari i fuqishëm dhe agresiv dëbohet nga Asgardi dhe dërgohet për të jetuar me njerëzit në Tokë, ku së shpejti bëhet mbrojtësi më i mirë i tokësorëve, por me…

Country:
HD Angels & Demons (2009) 2009 6.7
Angels & Demons (2009)
Angels & Demons (2009)

Angels & Demons (2009)

Mister Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Angels & Demons (2009)
HD
IMDb: 6.7
138 min

Profesori i simboleve i Harvardit Robert Langdon punon në zgjidhjen e një vrasjeje dhe në parandalimin e një akti terrorist ndaj Vatikanit.

Country: ,