"Stephan James"
HD When the Game Stands Tall (2014) 2014 6.7
When the Game Stands Tall (2014)
When the Game Stands Tall (2014)

When the Game Stands Tall (2014)

Dramë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
When the Game Stands Tall (2014)
HD
IMDb: 6.7
115 min

Bazuar në një histori të vërtetë. Rrugëtimi i skuadrës legjendare me në krye trajnerin Bob Ladokër, i cili i mori spartanët e shkollës së mesme “De La Salle” dhe vendosi…

Country:
Genre: Dramë
HD 21 Bridges (2019) 2019 6.6
21 Bridges (2019)
21 Bridges (2019)

21 Bridges (2019)

Aksion Dramë Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
21 Bridges (2019)
HD
IMDb: 6.6
99 min

“21 URA” : Një ndjekje për të arrestuar dy të dyshuar për vrasjen e tetë policëve nxjerr në pah diçka më të madhe. Polic që janë përfshirë në kartele droge…

Country: ,
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD If Beale Street Could Talk (2018) 2018 7.1
If Beale Street Could Talk (2018)
If Beale Street Could Talk (2018)

If Beale Street Could Talk (2018)

Dramë Romancë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
If Beale Street Could Talk (2018)
HD
IMDb: 7.1
119 min

Kur Foni akuzohet padrejtësisht për një krim që nuk e ka kryer, tërë familja e tij i qëndron pranë dhe përpiqet ta shpëtoj nga një system gjyqësor dhe polici e…

Country:
HD Home Again (2012) 2012 6.5
Home Again (2012)
Home Again (2012)

Home Again (2012)

Dramë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Home Again (2012)
HD
IMDb: 6.5
104 min

Disa të rinj xhamajkanë dëbohen nga vendet ku kanë emigruar dhe jetët e tyre të vështira ndërthuren në vendin e lindjes.

Country:
Genre: Dramë
Race (2016)
HD
IMDb: 7.1
134 min

Dëshira e Xhesi Ouensit për tu bërë atleti më i mirë në historinë e atletikës, e fut atë në lojërat Olimpike 1936, ku ai ndeshet me pikëpamjet raciste të nazistëve.

Country: , ,