"Stéphane Ferrara"
HD Let the Corpses Tan (2017) 2017 6.3
Let the Corpses Tan (2017)
Let the Corpses Tan (2017)

Let the Corpses Tan (2017)

Aksion Krim Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Let the Corpses Tan (2017)
HD
IMDb: 6.3
92 min

Një hajdut dhe banda e tij përpiqen të fshehin 250 kilogramë shufra ari në një shpellë të shkretuar. Por ndërhyrja e një shkrimtari dhe e dy policëve vënë në provë…

Country: ,