"Stephanie Beran"
HD Big Kill (2019) 2019 5.2
Big Kill (2019)
Big Kill (2019)

Big Kill (2019)

Aksion Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Big Kill (2019)
HD
IMDb: 5.2
126 min

Një i porsaardhur nga Filadelfia, dy kumarxhinj të papërshtatshëm dhe një predikues vdekjeprurës, janë të destinuar për t’u takuar në një qytet të quajtur Big Kill.

Country:
Genre: Aksion, Western
HD In the Name of Ben-Hur (2016) 2016 2.7
In the Name of Ben-Hur (2016)
In the Name of Ben-Hur (2016)

In the Name of Ben-Hur (2016)

Aksion  2016 Shiko tani
Vlersimi: 2.7
In the Name of Ben-Hur (2016)
HD
IMDb: 2.7
89 min

Gladiatori i tërhequr Juda Ben Hur ndihmon një grup të rinj vullnetarësh për drejtësi me qëllim që të largojnë një herë e mirë Romakët nga tokat e tyre…

Country:
Genre: Aksion