"Stephanie Hunt"
HD The Hollow (2015) 2015 3.6
The Hollow (2015)
The Hollow (2015)

The Hollow (2015)

Horror TV Movie  2015 Shiko tani
Vlersimi: 3.6
The Hollow (2015)
HD
IMDb: 3.6
85 min

Tre vajza humbasin prindërit e tyre në një aksident me makinë dhe shkojnë në ishull të jetojnë me tezen e tyre. Fatkeqësisht, ato arrijnë në kohë për të përjetuar rizgjimin…

Country: