"Stephanie Sigman"
HD Annabelle: Creation (2017) 2017 6.5
Annabelle: Creation (2017)
Annabelle: Creation (2017)

Annabelle: Creation (2017)

Horror Mister Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Annabelle: Creation (2017)
HD
IMDb: 6.5
109 min

12 vjet pas vdekjes tragjike të vajzës së tyre të vogël, një krijues kukullash dhe gruaja e tij mirëpresin një murgeshë dhe vajza nga një jetimore e shkatërruar në shtëpinë…

Country:
HD War on Everyone (2016) 2016 5.8
War on Everyone (2016)
War on Everyone (2016)

War on Everyone (2016)

Aksion Komedi Mister  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
War on Everyone (2016)
HD
IMDb: 5.8
98 min

Dy policë të korruptuar shantazhojnë çdo kriminel që nuk i bën dot ballë atyre. Sidoqoftë, ngjarjet ndërlikohen nga mbërritja e dikujt që duket më i rrezikshëm se ata.

Country:
HD Miss Bala (2011) 2011 6.5
Miss Bala (2011)
Miss Bala (2011)

Miss Bala (2011)

Aksion Dramë  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Miss Bala (2011)
HD
IMDb: 6.5
113 min

Pasi merr pjesë në një konkurs bukurie në Tijuana, një grua e re dëshmitare e vrasjeve për shkak të drogës detyrohet të punojë për kriminelët.

Country:
Genre: Aksion, Dramë