"Stephanie Sy"
HD Fractured (2019) 2019 6.4
Fractured (2019)
Fractured (2019)

Fractured (2019)

Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Fractured (2019)
HD
IMDb: 6.4
99 min

Një çift ndalon në një pikë karburanti, ku krahu i vajzës së tyre 6-vjeçare thyhet. Ata nxitojnë për në spital. Diçka e çuditshme ndodh atje. Gruaja dhe vajza zhduken.

Country:
Genre: Thriller