"Stephen Amell"
HD Code 8 (2019) 2019 6.1
Code 8 (2019)
Code 8 (2019)

Code 8 (2019)

Aksion Dramë Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Code 8 (2019)
HD
IMDb: 6.1
98 min

Konor-i i dëshpëruar për të shpëtuar mamanë e tij të sëmurë bëhet pjesë e një bande kriminale për të fituar para duke shfrytëzuar aftësitë e tij të veçanta. A do…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Vixen: The Movie (2017) 2017 6.6
Vixen: The Movie (2017)
Vixen: The Movie (2017)

Vixen: The Movie (2017)

Aksion Animuar  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Vixen: The Movie (2017)
HD
IMDb: 6.6
74 min

Afrikania, Mari Mekeib, u rrit jetime pasi prinderit iu vrane nga lakmia, korrupsioni dhe dhuna e pashkak ne vendin e saj. Por Mari refuzon t’i dorezohet terrorit qe e rrethon….

Country:
Genre: Aksion, Animuar
HD Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows (2016) 2016 6.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows (2016)
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows (2016)

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows (2016)

Aksion Aventurë Komedi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows (2016)
HD
IMDb: 6.0
112 min

Pasi Shredëri bashkon fuqitë me shkencëtarin e marrë, Bekstër Stokmen, Bibopin dhe Rokstedin për t’i dhënë fund botës, Breshkat Ninxha duhet të përballen me një armik më të fuqishëm: me…