"Stephen Baldwin"
HD Magi (2016) 2016 5.5
Magi (2016)
Magi (2016)

Magi (2016)

Horror  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Magi (2016)
HD
IMDb: 5.5
132 min

Olivia, një gazetare nga Nju Jork shkon në Turqi kur mëson se motra e saj është shtatëzënë. Marla sapo ka dalë nga një lidhje, por vendos ta mbajë fëmijën dhe…

Country:
Genre: Horror
HD The Usual Suspects (1995) 1995 8.5
The Usual Suspects (1995)
The Usual Suspects (1995)

The Usual Suspects (1995)

Dramë Krim Thriller  1995 Shiko tani
Vlersimi: 8.5
The Usual Suspects (1995)
HD
IMDb: 8.5
106 min

Një anije ka qenë e shkatërruar, kriminelët janë të vdekur, dhe çelësi për këtë mister qëndron tek i mbijetuari i vetëm , histori e ndërlikuar duke filluar me pesë kriminelë…

Country: ,