"Stephen Campbell Moore"
HD The Child in Time (2017) 2017 6.1
The Child in Time (2017)
The Child in Time (2017)

The Child in Time (2017)

Dramë TV Movie  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Child in Time (2017)
HD
IMDb: 6.1
82 min

Jeta e një autori librash për fëmijë ndryshon tërësisht kur vajza e tij zhduket.

Country:
HD Goodbye Christopher Robin (2017) 2017 7.1
Goodbye Christopher Robin (2017)
Goodbye Christopher Robin (2017)

Goodbye Christopher Robin (2017)

Familjar Histori  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Goodbye Christopher Robin (2017)
HD
IMDb: 7.1
107 min

Historia e vërtetë e lindjes së legjendës “Winnie-the-Pooh”, që solli lumturi për fëmijët e botës, por shumë vuajtje e trishtim për atë që e inicioi atë, Kristoferin. Një film që…

Country:
HD The Ones Below (2015) 2015 6.1
The Ones Below (2015)
The Ones Below (2015)

The Ones Below (2015)

Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Ones Below (2015)
HD
IMDb: 6.1
87 min

Një çift që po presin fëmijën e tyre të parë zbulojnë një ndryshim demoralizues mes tyre dhe çiftit që jetojnë në apartamentin një kat më poshtë, të cilët edhe ata…

Country:
Genre: Thriller
HD Moonwalkers (2015) 2015 6.1
Moonwalkers (2015)
Moonwalkers (2015)

Moonwalkers (2015)

Komedi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Moonwalkers (2015)
HD
IMDb: 6.1
107 min

“Filmi është një Komedi, Aksion që kombinon luftime me budallallëk. Me situata vërtet zbavitëse në të cilat dy karaktere të kundërta duhet të bashkojnë forcat për të arritur të njëjtin…

Country: ,
Genre: Komedi
HD The Bank Job (2008) 2008 7.2
The Bank Job (2008)
The Bank Job (2008)

The Bank Job (2008)

Dramë Krim Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Bank Job (2008)
HD
IMDb: 7.2
111 min

Martin i ofron Territ një rol për vjedhjen e një banke në rrugën Bejkër të Londrës. Ai synon një dhomë plot me kuti që vlejnë miliona në para dhe bizhuteri….

Country: , ,