"Stephen Dillane"
HD Outlaw King (2018) 2018 6.9
Outlaw King (2018)
Outlaw King (2018)

Outlaw King (2018)

Aksion Dramë Histori  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Outlaw King (2018)
HD
IMDb: 6.9
121 min

Historia e vërtetë e Robert Brus, mbretit të vetëshpallur të Skocisë, i cili falë zgjuarsisë dhe kurajës së tij mundi ushtrinë Angleze 5 herë më të madhe në numër.

Country: ,
HD Mary Shelley (2017) 2017 6.4
Mary Shelley (2017)
Mary Shelley (2017)

Mary Shelley (2017)

Dramë Romancë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Mary Shelley (2017)
HD
IMDb: 6.4
120 min

Biografia e shkrimtares Meri Shelli, e cila në moshën 16-vjeçare takoi poetin 21-vjeçar Persi Shelli, marrëdhënia e të cilëve rezultoi në shkrimin e mëvonshëm të veprës “Frankenshtajn” të Merit.

Country: , , ,
HD Perfect Sense (2011) 2011 7.1
Perfect Sense (2011)
Perfect Sense (2011)

Perfect Sense (2011)

Dramë Romancë Sci-fi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Perfect Sense (2011)
HD
IMDb: 7.1
92 min

Një shef kuzhine dhe një shkencëtare bien në dashuri kur një epidemi i heq njerëzve perceptimin e shqisave….

Country: , , ,
HD Darkest Hour (2017) 2017 7.4
Darkest Hour (2017)
Darkest Hour (2017)

Darkest Hour (2017)

Dramë Histori  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Darkest Hour (2017)
HD
IMDb: 7.4
125 min

Gjatë ditëve të para të Luftës së Dytë Botërore, fati i Evropës Perëndimore varet nga Kryeministri britanik të sapoemëruar Uinston Çërçillit, i cili duhet të vendosë nëse do të negociojë…

Country: ,
Genre: Dramë, Histori
HD Goal! The Dream Begins (2005) 2005 6.7
Goal! The Dream Begins (2005)
Goal! The Dream Begins (2005)

Goal! The Dream Begins (2005)

Dramë  2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Goal! The Dream Begins (2005)
HD
IMDb: 6.7
118 min

Djaloshit të talentuar Santiago Munez i jepet një mundësi në futbollin profesionist, pasi vëzhgohet nga një kërkues talentesh i cili e nënshkruan me Njukasëllin.

Country: ,
Genre: Dramë
HD Goal! II: Living the Dream (2007) 2007 5.9
Goal! II: Living the Dream (2007)
Goal! II: Living the Dream (2007)

Goal! II: Living the Dream (2007)

Dramë  2007 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Goal! II: Living the Dream (2007)
HD
IMDb: 5.9
115 min

Pasi bëhet një futbollist profesionist tek klubi i Njukasëll Juanitid, Santiago Munez blihet nga klubi i Real Madrid ku fillon aventura e madhe.

Country: , ,
Genre: Dramë