"Stephen Dorff"
HD The Iceman (2012) 2012 6.8
The Iceman (2012)
The Iceman (2012)

The Iceman (2012)

Biografi Dramë Krim  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
The Iceman (2012)
HD
IMDb: 6.8
106 min

Historia e vërtetë e Riçard Kuklinskit, vrasësi famëkeq me pagesë dhe një njeri familjar i përkushtuar. Kur më në fund u arrestua në 1986, as gruaja as vajza e tij…

Country:
HD Leatherface (2017) 2017 5.0
Leatherface (2017)
Leatherface (2017)

Leatherface (2017)

Horror Mister Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Leatherface (2017)
HD
IMDb: 5.0
90 min

“Fytyrë Lëkura”: Një adoleshent fytyrë-mbuluar me lëkurë arratiset nga një spital psikiatrik bashkë me tre tjerë, duke rrëmbyer një infermiere dhe e çon atë në një udhëtim drejt ferrit, ndërkohë…

Country:
True Detective 2014
True Detective
True Detective

True Detective

Dramë  2014 Shiko tani
Vlersimi:
True Detective
TMDb: 8.3
60 min

True Detective: Hetimet policore zbulojnë sekretet personale dhe profesionale të atyre që janë të përfshirë, brenda dhe jashtë ligjit.

Status: Returning Series
Genre: Dramë
Brake (2012)
HD
IMDb: 6.1
92 min

Një Agjenti Sekret është duke u mbajtur rob në bagazhin e një makine dhe vazhdon tortura mendore dhe fizike e terroristëve që përpiqen për të nxjerr informacione për komplotin e…

Country:
HD Blade (1998) 1998 7.1
Blade (1998)
Blade (1998)

Blade (1998)

Aksion Horror  1998 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Blade (1998)
HD
IMDb: 7.1
120 min

Një gjysmë vampir gjysmë njeri mbron rracën njerëzore nga vampirët e këqij.

Country:
Genre: Aksion, Horror
HD American Hero (2015) 2015 4.9
American Hero (2015)
American Hero (2015)

American Hero (2015)

Aksion Komedi Sci-fi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
American Hero (2015)
HD
IMDb: 4.9
86 min

Melvini, një superhero ngurrues, jeton vetëm për krime, femra dhe drogë derisa kupton që e vetmja mënyrë për t’u takuar me djalin e tij është të bëhet i ndershëm dhe…

Country:
Felon (2008)
HD
IMDb: 7.4
104 min

Një burrë me familje është i dënuar për vrasjen e një njeriu te bezdisshëm, ai duhet të përballet me jetën pas një sistemi te dhunshme penal.

Country:
HD Officer Down (2013) 2013 5.5
Officer Down (2013)
Officer Down (2013)

Officer Down (2013)

Dramë Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Officer Down (2013)
HD
IMDb: 5.5
98 min

Kur një polic e perndjek e shkuara, do te beje ai gjene e duhur, apo do t’i dorezohet kercenimeve te lidhjeve te tij te rrezikshme?

Country:
Genre: Dramë, Krim
HD Heatstroke (2013) 2013 4.8
Heatstroke (2013)
Heatstroke (2013)

Heatstroke (2013)

Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
Heatstroke (2013)
HD
IMDb: 4.8
92 min

Në një udhetim familjar në shkretetiren Afrikane, një shkencetar vritet brutalisht nga një tregtar armesh. Çfare ndodhe me të dashuren dhe vajza e tij?

Genre: Thriller