"Stephen Fry"
HD Greed (2019) 2019 5.6
Greed (2019)
Greed (2019)

Greed (2019)

Dramë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Greed (2019)
HD
IMDb: 5.6
104 min

“Lakmia” tregon historinë e miliarderit të vetëpasuruar Sir Richard McCreadie, mbretëria e të cilët është në krizë. Për 30 vjet ai ka dominuar fushën e modës. Por pas një ngjarje…

Country:
Genre: Dramë, Komedi
Missing Link (2019)
HD
IMDb: 6.7
93 min

Me ëndrrën për të qenë aventurieri më i madh i të tëra kohërave, sër Lionel Frost, kryen udhëtime të rrezikshme për të vërtetuar legjendat më të jashtëzakonshme të botës. Për…

Country: ,
Duck Duck Goose (2018)
HD
IMDb: 5.7
91 min

Një patok beqar krijon një lidhje me dy biba të humbura teksa udhëtojnë për në jug. Ajo që nis si një marrëdhënie përfitimi kthehet në një miqësi të ngushtë, pothuajse…

Country: , , , ,
Stormbreaker (2006)
HD
IMDb: 5.1
93 min

Pas vdekjes së xhaxhait të tij, djaloshi 14-vjeçar Alex Rider detyrohet nga Divizioni MI6 i Operacioneve Speciale të shërbimit sekret të Britanisë së Madhe për një mision që do të…

Country: , ,
HD The Man Who Knew Infinity (2015) 2015 7.2
The Man Who Knew Infinity (2015)
The Man Who Knew Infinity (2015)

The Man Who Knew Infinity (2015)

Dramë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Man Who Knew Infinity (2015)
HD
IMDb: 7.2
108 min

Çfarë duhet që të provosh të pamundurën? Bazuar në një histori të vërtetë. Historia e jetës dhe karrierës akademike të pionierit e matematicienit indian, Srinivasa Ramanuxhan. Një djalosh 25 vjeçar…

Country: ,
Genre: Dramë
HD V for Vendetta (2005) 2005 8.2
V for Vendetta (2005)
V for Vendetta (2005)

V for Vendetta (2005)

Aksion Fantazi Thriller  2005 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
V for Vendetta (2005)
HD
IMDb: 8.2
132 min

I vendosur në një peisazh të së ardhmes së Britanisë së madhe e cila dominohet nga një regjim totalitar, historia e një vajze të re, Evei, të cilës ja shpëton…

Country: , ,