"Stephen Fung"
HD Gen-X Cops (1999) 1999 5.9
Gen-X Cops (1999)
Gen-X Cops (1999)

Gen-X Cops (1999)

Aksion Komedi Thriller  1999 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Gen-X Cops (1999)
HD
IMDb: 5.9
114 min

Ky film ka producent Jackie Chan dhe me regji të Benny Chan. Filmi tregon për Policinë e Hong Kongut që duhet të gjejë eksplozivët të cilët i ka marrë në…

Country:
HD Badges of Fury (2013) 2013 4.6
Badges of Fury (2013)
Badges of Fury (2013)

Badges of Fury (2013)

Aksion Komedi Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Badges of Fury (2013)
HD
IMDb: 4.6
98 min

Kur një valë e vrasjeve shpërthen frikshëm nëpër Hong Kong, dy policë telasheqi caktohen ta hetojnë këtë rast.

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim