"Stephen Graham"
Greyhound
HD
IMDb: 7.1
91 min

Në fillim të Luftës së Dytë Botërore, një kapiten i papërvojë i SH.B.A-së duhet të udhëheqë një kolonë aleate që po ndiqet nga një tufë nëndetësesh naziste.

Country: , ,
HD A Christmas Carol (2019) 2019 7.2
A Christmas Carol (2019)
A Christmas Carol (2019)

A Christmas Carol (2019)

Dramë Fantazi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
A Christmas Carol (2019)
HD
IMDb: 7.2
173 min

Një miniserial prej 3 serish të bashkuara, i bazuar në historinë e librit të Çarls Dikensit, Ebenezer Skruxh përjeton një natë të errët me shpirtra pikërisht natën e Krishtlindjes, duke…

Country: ,
Genre: Dramë, Fantazi
HD The Irishman (2019) 2019 7.9
The Irishman (2019)
The Irishman (2019)

The Irishman (2019)

Dramë Histori Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
The Irishman (2019)
HD
IMDb: 7.9
209 min

Një grup mafiozësh përfshihet në vrasjen e Xhimi Hofas.

Country:
HD Season of the Witch (2011) 2011 5.4
Season of the Witch (2011)
Season of the Witch (2011)

Season of the Witch (2011)

Aksion Aventurë Fantazi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Season of the Witch (2011)
HD
IMDb: 5.4
95 min

Behmen dhe Felson dy kalorës që dezertojnë në Kryqëzata, kapen nga Kisha dhe u caktohet nje detyrim i ri. Murtaja që ka pllakosur, akuzat për magji dhe një rrugë e…

Country:
Hellboy (2019)
HD
IMDb: 5.2
120 min

Bazuar në romanin e Mike Mignola-s. Hellboi ndodhet mes dy botëve, botës së të mbinatyrshmëve dhe botës njerëzore. Beteja e tij është kundër një magjistare të lashtë, e cila është…

HD Yardie (2018) 2018 5.8
Yardie (2018)
Yardie (2018)

Yardie (2018)

Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Yardie (2018)
HD
IMDb: 5.8
101 min

Në kryeqytetin xhamajkan dy banda janë në luftë me njëra-tjetrën dhe viktimë e kësaj lufte ngelet dhe vëllai i Denisit, për të cilin ai do të hakmerret dhe e ka…

Country:
Genre: Krim
HD Journey’s End (2017) 2017 6.6
Journey’s End (2017)
Journey’s End (2017)

Journey’s End (2017)

Dramë Luftë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Journey’s End (2017)
HD
IMDb: 6.6
107 min

E vendosur në një llogore në Aisne të Francës në vitin 1918, është historia e një grupi oficerësh britanikë. Të udhëhequr nga komandanti i ri i lodhur mendërisht Stenhop, ata…

Country:
Genre: Dramë, Luftë
HD Get Santa (2014) 2014 6.2
Get Santa (2014)
Get Santa (2014)

Get Santa (2014)

Familjar Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Get Santa (2014)
HD
IMDb: 6.2
102 min

Baba dhe bir bashkohen për të shpëtuar Krishtlindjen, pasi marrin vesh që Babagjyshi po flinte në garazhin e tyre.

Country: ,
HD The Man with the Iron Heart (2017) 2017 6.4
The Man with the Iron Heart (2017)
The Man with the Iron Heart (2017)

The Man with the Iron Heart (2017)

Aksion Histori Luftë Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
The Man with the Iron Heart (2017)
HD
IMDb: 6.4
120 min

Në vitin 1942, Rajhu i Tretë është në majën e suksesit. Rezistenca çeke në Londor vendos të planifikojë operacionin më ambicioz të Luftës së Dytë Botërore: Antropoidi. Dy rekrutë të…

Country: , , , ,
HD Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017) 2017 6.6
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)

Aksion Aventurë Fantazi Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
HD
IMDb: 6.6
129 min

Kapiten Xhek Sparrou (Harabeli) me një tjetër aventurë. Një ushtri të vdekurish kërkon hakmarrje dhe i vetmi shpëtim për të është Tridhëmbëshi i Poseidonit.

Country: , , ,
HD Snatch (2000) 2000 8.3
Snatch (2000)
Snatch (2000)

Snatch (2000)

Krim Thriller  2000 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
Snatch (2000)
HD
IMDb: 8.3
102 min

Në këtë film me një atmosferë pak dramatike dhe shumë qesharake. Kurthe, baste, boks ilegal dhe njerëz që ndjekin njëri-tjetrin për një diamant me vlerë të madhe. Me aktorët e…

Country: ,
Genre: Krim, Thriller
Hyena (2014)
HD
IMDb: 6.1
112 min

“Hienat”, është një thriller policor që ka në fokus aktivitetin e një ekipi policor të anti-drogës në Londër, i drejtuar nga detektivi Michael Logan, i cili ndërmjetësohet mes mafies shqiptare…

Country: