"Stephen Hunter"
HD Two Heads Creek (2019) 2019 5.0
Two Heads Creek (2019)
Two Heads Creek (2019)

Two Heads Creek (2019)

Horror Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Two Heads Creek (2019)
HD
IMDb: 5.0
85 min

Një kasap i ndrojtur dhe motra e tij binjake u larguan nga Britania e Madhe drejt aventurave në Australi në kërkim të nënës së tyre biologjike, por qytetarët në dukje…

Country: ,
Genre: Horror, Komedi
Blue World Order (2017)
HD
IMDb: 5.7
115 min

Pas apokalipsit i gjithë qytetërimi është shkatërruar dhe të gjithë fëmijët janë mbytur, përveç vogëlushes Bag. Babai i saj Xhaku po bën të pamundurën që ta mbajë atë gjallë…

Country: