"Stephen Lang"
HD Jarhead 2: Field of Fire (2014) 2014 5.5
Jarhead 2: Field of Fire (2014)
Jarhead 2: Field of Fire (2014)

Jarhead 2: Field of Fire (2014)

Aksion Dramë Luftë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Jarhead 2: Field of Fire (2014)
HD
IMDb: 5.5
103 min

I frikësuar nga betejat dhe i zhgënjyer nga lufta, oficeri Kris Merimete vihet në krye të një njësie, misioni tjetër i së cilës është të ri-furnizojë një kamp ushtarak të…

Country:
VFW (2019)
HD
IMDb: 6.1
92 min

Disa veteranë lufte bëhen bashkë për të festuar ditëlindjen e njërit prej tyre. Gjërat marrin të tatëpjetën kur një vajzë hyn në bar dhe me vete mban “diçka”që i përket…

Country:
HD Rogue Warfare: The Hunt (2019) 2019 2.8
Rogue Warfare: The Hunt (2019)
Rogue Warfare: The Hunt (2019)

Rogue Warfare: The Hunt (2019)

Aksion Luftë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 2.8
Rogue Warfare: The Hunt (2019)
HD
IMDb: 2.8
103 min

Një grup ushtarakësh elitë nga SHBA-ja, Rusia, Mbretëria e Bashkuar, Kina dhe Franca bashkojnë forcat për të luftuar një rrjet terrorist dhe për të shpëtuar shokun e tyre të zënë…

Country:
Genre: Aksion, Luftë
HD Rogue Warfare (2019) 2019 2.7
Rogue Warfare (2019)
Rogue Warfare (2019)

Rogue Warfare (2019)

Aksion Luftë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 2.7
Rogue Warfare (2019)
HD
IMDb: 2.7
103 min

Një grup ekspertësh ushtarakë nga SHBA, Rusia, Mbretëria e Bashkuar, Kina dhe Franca bashkojnë forcat për të luftuar një rrjet elitar terrorist.

Country:
Genre: Aksion, Luftë
HD Gettysburg (1993) 1993 7.6
Gettysburg (1993)
Gettysburg (1993)

Gettysburg (1993)

Dramë Histori Luftë  1993 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Gettysburg (1993)
HD
IMDb: 7.6
271 min

Në 1863, forcat veriore dhe jugore luftojnë në betejën vendimtare të Getisburgut gjatë Luftës Civile Amerikane.

Country:
HD Gutshot Straight (2014) 2014 3.7
Gutshot Straight (2014)
Gutshot Straight (2014)

Gutshot Straight (2014)

Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 3.7
Gutshot Straight (2014)
HD
IMDb: 3.7
85 min

Gutshot Straight : Një kumarxhi përfshihet në një lojë parash dhe fuqie për t’u pasuruar sa më shpejtë, por herët e kupton se ai është pjesë e një kurthi që…

Country:
Genre: Thriller
HD Braven (2018) 2018 6.0
Braven (2018)
Braven (2018)

Braven (2018)

Aksion Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Braven (2018)
HD
IMDb: 6.0
94 min

Një druvar mbron familjen e tij nga një grup i rrezikshëm kontrabandistësh droge.

Country:
Genre: Aksion, Dramë
HD Justice (2017) 2017 4.0
Justice (2017)
Justice (2017)

Justice (2017)

Western  2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.0
Justice (2017)
HD
IMDb: 4.0
92 min

Një marshall i Shteteve të Bashkuara kërkon të vendosë drejtëse për vdekjen e vëllait të tij. Ai mbron një qytezë të vogël nga një kryebashkiak i korruptuar dhe banda e…

Country:
Genre: Western
HD Don’t Breathe (2016) 2016 7.1
Don’t Breathe (2016)
Don’t Breathe (2016)

Don’t Breathe (2016)

Horror Krim Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Don’t Breathe (2016)
HD
IMDb: 7.1
88 min

Duke shpresuar t’ia mbathin me një pasuri të madhe, tri hajdutë hyjnë në shtëpinë e një të verbri i cili s’është aq i pambrojtur sa duket…

Country: ,
HD Conan the Barbarian (2011) 2011 5.2
Conan the Barbarian (2011)
Conan the Barbarian (2011)

Conan the Barbarian (2011)

Aksion Aventurë Fantazi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Conan the Barbarian (2011)
HD
IMDb: 5.2
113 min

Një rikthim spektakolar i filmit kult të 1982-shit me Arnold Schwarzenegger, kësaj radhe i risjellë sipas standardeve bashkëkohore të kinematografisë aksion nga regjisori Marcus Nispel, me aktorë kryesorë Thomas Dean…

Country:
HD Gridlocked (2015) 2015 5.8
Gridlocked (2015)
Gridlocked (2015)

Gridlocked (2015)

Aksion  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Gridlocked (2015)
HD
IMDb: 5.8
110 min

Ish-udhëheqësi SWAT Dejvid Hendriks dhe ylli i filmave Brodi Uolker e gjejnë veten nën sulmin e një ekipi mercenarësh në një ndërtesë të tranjimit të policisë.

Country:
Genre: Aksion
Avatar (2009)
HD
IMDb: 7.8
162 min

Një marinës paraplegjik shkon me mision ne planetin Pandora, ne dyshim nëse duhet te ndjeke urdhrat apo te mbroje ketë planet te cilin e ndien si shtëpinë e tij.

Country:
Band of Robbers (2015)
HD
IMDb: 6.0
95 min

Tom Sojeri dhe Hak Fini, edhe pse burra të rritur, akoma po kërkojnë thesarin që i ka i mbetur fiksim që në fëmijëri.

Country:
HD Exeter (2015) 2015 4.5
Exeter (2015)
Exeter (2015)

Exeter (2015)

Horror Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.5
Exeter (2015)
HD
IMDb: 4.5
91 min

Gjatë një feste në një azil të braktisur ,disa të rinj kryejnë një ritual ekzorcizmi që i çon në tmerre dhe dhunë . Pasi ata bllokohen në ndërtesë, ata përpiqen…

Country:
HD A Good Marriage (2014) 2014 5.2
A Good Marriage (2014)
A Good Marriage (2014)

A Good Marriage (2014)

Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
A Good Marriage (2014)
HD
IMDb: 5.2
102 min

Pas 25 vjet martese të qetë, çfarë do të bëjë Darsi kur të zbulojë sekretin e errët që fsheh bashkëshorti i saj?

Country:
Genre: Thriller
HD Officer Down (2013) 2013 5.5
Officer Down (2013)
Officer Down (2013)

Officer Down (2013)

Dramë Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Officer Down (2013)
HD
IMDb: 5.5
98 min

Kur një polic e perndjek e shkuara, do te beje ai gjene e duhur, apo do t’i dorezohet kercenimeve te lidhjeve te tij te rrezikshme?

Country:
Genre: Dramë, Krim
HD In the Blood (2014) 2014 5.7
In the Blood (2014)
In the Blood (2014)

In the Blood (2014)

Aksion Krim Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
In the Blood (2014)
HD
IMDb: 5.7
108 min

Kur bashkëshorti i saj gjatë pushimev në Karaibe humb, gruja e ti vendos  veten e saj në pushtimen e njerëzve dhe përgjitësin për gjetjen e burrit.

Country: , ,