"Stephen Lord"
HD Mrs Lowry & Son (2019) 2019 6.6
Mrs Lowry & Son (2019)
Mrs Lowry & Son (2019)

Mrs Lowry & Son (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Mrs Lowry & Son (2019)
HD
IMDb: 6.6
91 min

Jeta reale e artistit me famë botërore L.S. Lowry dhe marrëdhënia e tij me nënën, e cila përpiqet ta largojë atw nga pasioni i tij për pikturën.

Country:
Genre: Dramë