"Stephen Spinella"
HD Bad Education (2019) 2019 7.1
Bad Education (2019)
Bad Education (2019)

Bad Education (2019)

Dramë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Bad Education (2019)
HD
IMDb: 7.1
108 min

Bazuar në një ngjarje të vërtetë, filmi tregon për shpërdorimin më të madh të fondeve të shkollave publike në historinë amerikane. Frenk Tason, drejtori i rrethit shkollor në Rozlin, është…

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD Can You Ever Forgive Me? (2018) 2018 7.1
Can You Ever Forgive Me? (2018)
Can You Ever Forgive Me? (2018)

Can You Ever Forgive Me? (2018)

Dramë Komedi Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Can You Ever Forgive Me? (2018)
HD
IMDb: 7.1
106 min

Kur Li Israel, një shkrimtare e “njohur”, ngel hollë nga mënyra se si jeton, ajo vendos të kthej artin e saj në mashtrim.

Country:
Genre: Dramë, Komedi, Krim
HD Ravenous (1999) 1999 7.0
Ravenous (1999)
Ravenous (1999)

Ravenous (1999)

Horror Komedi Western  1999 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Ravenous (1999)
HD
IMDb: 7.0
101 min

Në një kamp të largët ushtarak në shekullin e 19-të, kapiteni Xhon Bojd dhe trupat e tij hyjnë në një mision shpëtimi i cili merr një kthesë të errët kur…

Rubber (2010)
HD
IMDb: 5.8
82 min

Një një qytet të shkretë një gomë makine që ka fuqinë shkatërruese është bërë vrasëse e shum njerzeve , ndërsa një grua misterioze bëhet obsesion i tij.

Country: ,