"Stephen Tobolowsky"
HD The Time Traveler’s Wife 2009 7.1
The Time Traveler’s Wife
The Time Traveler’s Wife

The Time Traveler’s Wife

Dramë Fantazi Romancë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Time Traveler’s Wife
HD
IMDb: 7.1
107 min

Një dramë romantike për një bibliotekar nga Çikago me një anomali gjenetike që udhëton në kohë dhe vështirësitë që has me martesën e tij.

Country:
HD Fractured (2019) 2019 6.4
Fractured (2019)
Fractured (2019)

Fractured (2019)

Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Fractured (2019)
HD
IMDb: 6.4
99 min

Një çift ndalon në një pikë karburanti, ku krahu i vajzës së tyre 6-vjeçare thyhet. Ata nxitojnë për në spital. Diçka e çuditshme ndodh atje. Gruaja dhe vajza zhduken.

Country:
Genre: Thriller
Thelma & Louise (1991)
HD
IMDb: 7.5
130 min

Shtëpiakja e bindur, Telma, bashkë me shoqen e saj Luizën, një kameriere e pavarur e rebele, nisen në një udhëtim të shkurtër për peshkim. Por, udhëtimi i tyre shndërrohet në…

Country: , ,
HD Monsters at Large (2018) 2018 5.3
Monsters at Large (2018)
Monsters at Large (2018)

Monsters at Large (2018)

Aventurë Familjar  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Monsters at Large (2018)
HD
IMDb: 5.3
91 min

Aleks vendos t’i japë fund makthit të vëllait të vet duke formuar një grup që kap përbindëshat imagjinarë. Kur biznesi i tyre bëhet i famshëm, asgjë nuk mund të shkojë…

Country:
HD Mr. Peabody & Sherman (2014) 2014 6.8
Mr. Peabody & Sherman (2014)
Mr. Peabody & Sherman (2014)

Mr. Peabody & Sherman (2014)

Animuar Aventurë Familjar  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Mr. Peabody & Sherman (2014)
HD
IMDb: 6.8
92 min

Kjo është historia e qenit me inteligjent dhe “të lexuar” në botë zoti Pibadi dhe djalit të tij të adoptuar, Sherman. Aventurat e tyre me makinën e kohës WABAC, nuk…

Country:
HD Scooby-Doo! Shaggy’s Showdown (2017) 2017 6.8
Scooby-Doo! Shaggy’s Showdown (2017)
Scooby-Doo! Shaggy’s Showdown (2017)

Scooby-Doo! Shaggy’s Showdown (2017)

Animuar Familjar Komedi Mister Western  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Scooby-Doo! Shaggy’s Showdown (2017)
HD
IMDb: 6.8
79 min

Kur banda e Skubit viziton fermën e kushrirës së Shegit, ata zbulojnë se qyteti po zbrazet për shkak të legjendës së Depër Xhekut famëkeq, i cili është rikthyer në formën…

Country:
HD Memento (2000) 2000 8.4
Memento (2000)
Memento (2000)

Memento (2000)

Mister Thriller  2000 Shiko tani
Vlersimi: 8.4
Memento (2000)
HD
IMDb: 8.4
113 min

Leonardi vuan nga humbja e kujtesës dhe i duhet të përdor shënime në trup për të ndjekur njeriun që ai mendon se i vrau të shoqen.

Country:
HD The Barber (2014) 2014 5.9
The Barber (2014)
The Barber (2014)

The Barber (2014)

Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
The Barber (2014)
HD
IMDb: 5.9
95 min

Një person i dyshuar si vrases serial, terrorizon zonën e Çikagos në fundin e viteve ’90 me vrasjen e disa vajzave të reja. Detektivi Tomas MeKormak më në fund arrin…

Country:
Genre: Thriller
Buried (2010)
HD
IMDb: 7.0
95 min

Paul është një shofer kamioni që punon në Irak. Pas një sulmi nga një grup irakianësh, ai zgjohet dhe e gjen veten të mbyllur në një arkivol. Me vetëm një…

Country: