"Stephy Tang"
HD L Storm (2018) 2018 5.8
L Storm (2018)
L Storm (2018)

L Storm (2018)

Aksion Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
L Storm (2018)
HD
IMDb: 5.8
97 min

Agjenti i Komisionit Anti Korrupsion Uilliam Luk dhe oficeri i Njësisë Financiare Lau Po-keung po hetojnë një rast larje parash dhe korrupsioni, por kanë mbetur në një rrugë qorre pa…

Country:
Genre: Aksion, Krim
HD Husband Killers (2017) 2017 4.4
Husband Killers (2017)
Husband Killers (2017)

Husband Killers (2017)

Aksion Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
Husband Killers (2017)
HD
IMDb: 4.4
96 min

Një burrë qejfli kishte një grua dhe dy dashnore, por mesa duket as ato nuk i mjaftonin dhe duhet t’i hiqte qafe. Në ditëlindjen e tij të vajzat e zbulojnë…

Country:
Genre: Aksion, Komedi