"Sterling K. Brown"
HD The Rhythm Section (2020) 2020 5.2
The Rhythm Section (2020)
The Rhythm Section (2020)

The Rhythm Section (2020)

Aksion Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
The Rhythm Section (2020)
HD
IMDb: 5.2
109 min

Një grua kërkon të hakmerret ndaj organizatorëve që shkaktuan përplasjen e avionit ku vdiq familja e saj.

Country: , ,
Frozen II (2019)
HD
IMDb: 6.9
103 min

Frozen 2: Ana, Elsa, Kristofi, Olafi dhe Sveni, largohen nga Arendeli për të udhëtuar drejt një pylli të magjepsur. Ata duhet të gjejnë origjinën e fuqive të Elsës që të…

Country:
HD Waves (2019) 2019 7.6
Waves (2019)
Waves (2019)

Waves (2019)

Dramë Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Waves (2019)
HD
IMDb: 7.6
135 min

 Tregon historinë e dhimbshme të një familjeje periferike, me personazhe të tipeve të ndryshme por që pas një humbjeje të madhe bëhen së bashku.

Country: ,
HD The Angry Birds Movie 2 (2019) 2019 6.4
The Angry Birds Movie 2 (2019)
The Angry Birds Movie 2 (2019)

The Angry Birds Movie 2 (2019)

Animuar Aventurë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
The Angry Birds Movie 2 (2019)
HD
IMDb: 6.4
97 min

Zogjtë jofluturues dhe derrkucët jeshilë intrigantë e çojnë armiqësinë e tyre në një nivel tjetër, kur në horizont shfaqet një armik i tretë i cili ka në plan t’i shkatërrojë…

Country: ,
HD The Predator (2018) 2018 5.4
The Predator (2018)
The Predator (2018)

The Predator (2018)

Aksion Aventurë Horror  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
The Predator (2018)
HD
IMDb: 5.4
107 min

Kur një djalë i vogël thërret aksidentalisht gjuetarët më vdekjeprurës të universit të kthehen në Tokë, vetëm një skuadër famëkeqe ish-ushtarakësh dhe një mësues i pakënaqur i shkencave mund ta…

Country: ,
HD Hotel Artemis (2018) 2018 6.1
Hotel Artemis (2018)
Hotel Artemis (2018)

Hotel Artemis (2018)

Sci-fi Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Hotel Artemis (2018)
HD
IMDb: 6.1
94 min

Filmi është i vendosur në të ardhmen e afërt, në Los Anxhelesin e shkatërruar nga trazirat, ku një infermiere drejton Hotelin Artemis, një dhomë urgjence sekrete për kriminelë.

Country: ,
HD Marshall (2017) 2017 7.2
Marshall (2017)
Marshall (2017)

Marshall (2017)

Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Marshall (2017)
HD
IMDb: 7.2
118 min

Kjo biografi tregon për jetën e të riut Thërgud Marshall, gjykatësi i parë afro-amerikan i Gjykatës së Lartë, teksa ai përballet me çështje që do t’i përcaktojnë karrierën.

Country: , ,
Genre: Dramë
HD Spaceman (2016) 2016 5.3
Spaceman (2016)
Spaceman (2016)

Spaceman (2016)

Dramë Komedi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Spaceman (2016)
HD
IMDb: 5.3
90 min

Historia e ish-hedhësit të topit Bill ‘jashtëtokësori’ Li pas pushimit të tij nga ana e ekspertëve të Montrealit.

Country:
Genre: Dramë, Komedi