"Sterling Knight"
HD Transit (2012) 2012 5.8
Transit (2012)
Transit (2012)

Transit (2012)

Aksion Krim Thriller  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Transit (2012)
HD
IMDb: 5.8
88 min

Për të kaluar fshehurazi 4 milionë dollarë nga një postbllok policie, një bandë kriminele i fsheh paratë në valixhet e familjes Siduell që nuk dyshon asgjë ndërsa është rrugës për…

Country:
HD 17 Again (2009) 2009 6.3
17 Again (2009)
17 Again (2009)

17 Again (2009)

Komedi  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
17 Again (2009)
HD
IMDb: 6.3
102 min

Nëse në një farë mënyre do t’ju jepej mundësia, a do ta jetonit jetën tuaj nga e para? Tridhjetë e ca vjeçari Majk O’Donell do ta bënte. Atëherë në një…

Country:
Genre: Komedi
HD Landmine Goes Click (2015) 2015 6.0
Landmine Goes Click (2015)
Landmine Goes Click (2015)

Landmine Goes Click (2015)

Aksion Dramë Krim Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Landmine Goes Click (2015)
HD
IMDb: 6.0
105 min

I zënë kurth nga një minë, një turist amerikan detyrohet të shohë dëshpërimisht se si mikesha e tij dhunohet dhe keqtrajtohet…

Country: