"Steve Bacic"
HD Tactical Force (2011) 2011 4.8
Tactical Force (2011)
Tactical Force (2011)

Tactical Force (2011)

Aksion Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
Tactical Force (2011)
HD
IMDb: 4.8
91 min

Një seancë trajnimi e skuadrës speciale të policisë së Los Anxhelosit nuk shkon siç ishte planifikuar. Papritur e gjejnë veten të paarmatosur në mes të një sherri mes dy bandave…

Country:
HD A Haunting at Silver Falls (2013) 2013 4.8
A Haunting at Silver Falls (2013)
A Haunting at Silver Falls (2013)

A Haunting at Silver Falls (2013)

Horror Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
A Haunting at Silver Falls (2013)
HD
IMDb: 4.8
96 min

Një vend i vogël është mallkuar nga dy binjaket e një të dënuari i cili akuzohet padrejtësisht për vrasjen e tyre. Jordanit i tregohet rruga drejt vrasësit të vërtete të…

Country:
HD Blackway (2015) 2015 5.3
Blackway (2015)
Blackway (2015)

Blackway (2015)

Mister Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Blackway (2015)
HD
IMDb: 5.3
90 min

Një ish-sharrëxhi vjen në ndihmë të një vajze që kthehet në qytetin e saj të lindjes në Pacific Northwest e cila ngacmohet dhe bezdiset nga një ish polic, i shndërruar…

Country: