"Steve Buscemi"
HD The Island (2005) 2005 6.8
The Island (2005)
The Island (2005)

The Island (2005)

Aksion Sci-fi Thriller  2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
The Island (2005)
HD
IMDb: 6.8
136 min

Një burrë që jeton në një koloni sterile futuriste fillon të vë në dyshim ekzistencën e tij të kufizuar kur shoku i tij për-zgjidhet të shkojë në Ishull, vend i cili…

Country:
HD Hubie Halloween (2020) 2020 5.2
Hubie Halloween (2020)
Hubie Halloween (2020)

Hubie Halloween (2020)

Fantazi Komedi Mister  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Hubie Halloween (2020)
HD
IMDb: 5.2
102 min

Hubi është një njeri qesharak në sytë e fëmijëve dhe të rriturve bashkë. Por këtë vit, diçka ndryshon gjatë natës, dhe shpëtimi i Hallouinit mbetet në duarën e Hubit…

Country:
HD The King of Staten Island 2020 7.2
The King of Staten Island
The King of Staten Island

The King of Staten Island

Dramë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The King of Staten Island
HD
IMDb: 7.2
136 min

Një gjysëm-autobiografi, komedi-dramë, për Pete Davidson, duke u rritur në Staten Island. Përfshirë humbjen e babait gjatë 9/11 dhe hyrjen në botën e komedisë (stand up).

Country:
Genre: Dramë, Komedi
Hotel Transylvania (2012)
HD
IMDb: 7.1
91 min

Pas vdekjes së gruas së tij, Konti Drakula harton dhe ndërton një hotel me pesë yje për të rritur vajzën e tij Mavis dhe për të shërbyer si një vendstrehim…

Country:
HD Con Air (1997) 1997 6.9
Con Air (1997)
Con Air (1997)

Con Air (1997)

Aksion Krim Thriller  1997 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Con Air (1997)
HD
IMDb: 6.9
115 min

Një ish ushtarak i dënuar dhe që është gati për t’u liruar, e gjen veten të bllokuar në një aeroplan me të burgosur, të cilët marrin kontrollin e aeroplanit.

Country:
HD The Dead Don’t Die (2019) 2019 5.5
The Dead Don’t Die (2019)
The Dead Don’t Die (2019)

The Dead Don’t Die (2019)

Fantazi Horror Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
The Dead Don’t Die (2019)
HD
IMDb: 5.5
104 min

Qyteti i qetë i Sentervillit lufton me një turmë zombish ndërsa të vdekurit fillojnë të ngrihen nga varret.

Fargo (1996)
HD
IMDb: 8.1
98 min

Krimi i Xheri Lundegardit dështon falë paaftësisë së tij dhe të bashkëpunëtorëve të tij dhe falë punës së qëndrueshme të polices shtatzënë Marxh Gundersonit.

Country: ,
HD Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018) 2018 6.3
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)

Animuar Familjar Fantazi Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
HD
IMDb: 6.3
97 min

Konti Drakula dhe kompania e tij marrin pjesë në një lundrim në det për përbindëshat që e dashurojnë detin. Por ata nuk e dinë që barka e tyre komandohet nga…

Country: ,
HD Lean on Pete (2017) 2017 7.2
Lean on Pete (2017)
Lean on Pete (2017)

Lean on Pete (2017)

Aventurë Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Lean on Pete (2017)
HD
IMDb: 7.2
121 min

Një adoleshent fillon të punojë gjatë verës për një stërvitës kuajsh dhe miqësohet me një kalë të drobitur.

Country:
HD The Week Of (2018) 2018 5.1
The Week Of (2018)
The Week Of (2018)

The Week Of (2018)

Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
The Week Of (2018)
HD
IMDb: 5.1
116 min

Dy baballarë me personalitete të kundërta bashkohen për të festuar martesën e fëmijëve të tyre. Ata janë të detyruar të kalojnë së bashku javën më të gjatë të jetës së…

Country:
Genre: Komedi
HD The Death of Stalin (2017) 2017 7.2
The Death of Stalin (2017)
The Death of Stalin (2017)

The Death of Stalin (2017)

Histori Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Death of Stalin (2017)
HD
IMDb: 7.2
107 min

Filmi tregon ditët e fundit të diktatorit sovjetik dhe përshkruan kaosin e regjimit pas vdekjes së tij.

Country: , , , ,
Genre: Histori, Komedi
Monster House (2006)
HD
IMDb: 6.6
91 min

Përbindëshat nën shtrat janë mjaft të frikshme, por çfarë ndodh kur një shtëpi e tërë është jashtë për të marrë ju? Tre adoleshentë synojnë të gjejnë kur dalin kundër një…

Country:
HD Desperado (1995) 1995 7.2
Desperado (1995)
Desperado (1995)

Desperado (1995)

Aksion Krim Thriller  1995 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Desperado (1995)
HD
IMDb: 7.2
104 min

Një mariaçi ndjek rrugën e vrasjes së famëkeqit Buço për t’u hakmarrë për vdekjen e gruas së tij. Gjatë rrugëtimit, takon një vajzë e cila ndryshon rrjedhën e ngjarjeve.

Country: ,
HD The Boss Baby (2017) 2017 6.3
The Boss Baby (2017)
The Boss Baby (2017)

The Boss Baby (2017)

Animuar Familjar Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Boss Baby (2017)
HD
IMDb: 6.3
97 min

Një bebe e vogël, e veshur me kostum e që lëviz gjithmonë me një valixhe në dorë, bëhet bashkë me vëllanë 7 vjeçar për t’i dhënë fund planit për të…

Country:
Armageddon (1998)
HD
IMDb: 6.7
151 min

Pas zbulimit se nje asteroid shume i madh do te godase Token ne me pak se nje muaj, N.A.S.A rekruton nje skuader te pazakonte per te shpetuar planetin.

Country:
HD The Incredible Burt Wonderstone (2013) 2013 5.9
The Incredible Burt Wonderstone (2013)
The Incredible Burt Wonderstone (2013)

The Incredible Burt Wonderstone (2013)

Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
The Incredible Burt Wonderstone (2013)
HD
IMDb: 5.9
100 min

Magjistarët super-yje Bërt Uonderstoun (Steve Carell) dhe Anton Marvelton (Steve Buscemi) e kanë zotëruar Rripin e Las Vegasit për vite të tëra, duke fituar miliona me iluzione po aq të…

Country:
Genre: Komedi
G-Force (2009)
HD
IMDb: 5.1
88 min

Forca-G, një komedi aventurë që flet për evolucionin më të fundit të programeve të mbuluara qeveritare në trajnimin e kafshëve për të punuar për spiunazhin. Të armatosur me pajisjet të…

Country:
HD The Big Lebowski (1998) 1998 8.1
The Big Lebowski (1998)
The Big Lebowski (1998)

The Big Lebowski (1998)

Komedi Krim  1998 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
The Big Lebowski (1998)
HD
IMDb: 8.1
117 min

Konsideruar si një nga filmat më të mirë komedi. Xhefri “Djaloshi” Lebovski ngatërrohet për një Xhefri Lebovski tjetër, i cili është një milioner. Ai kërkon kompensim për tapetin e tij…

Country: ,
Genre: Komedi, Krim
HD The Ridiculous 6 (2015) 2015 4.8
The Ridiculous 6 (2015)
The Ridiculous 6 (2015)

The Ridiculous 6 (2015)

Komedi Western  2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
The Ridiculous 6 (2015)
HD
IMDb: 4.8
119 min

Filmi i shkruar nga Tim Herlihy në bashkëpunim me Adam Sandler dhe drejtuar nga Frank Coraci, tregon historinë e Tommy “Thika e Bardhë” Stockburn, i cili merr një udhëtim me…

Country:
Genre: Komedi, Western
HD Hotel Transylvania 2 (2015) 2015 6.7
Hotel Transylvania 2 (2015)
Hotel Transylvania 2 (2015)

Hotel Transylvania 2 (2015)

Animuar Familjar Fantazi Komedi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Hotel Transylvania 2 (2015)
HD
IMDb: 6.7
89 min

Kur Vampiri Vlad i stilit shumë shumë shumë të vjetër mbërrin në hotel për një mbledhje familjare të rëndësishme, Hotel Transylvania ndodhet në një përplasje të mbinatyrshme midis stilit të…

Country: