"Steve Byers"
HD Gridlocked (2015) 2015 5.8
Gridlocked (2015)
Gridlocked (2015)

Gridlocked (2015)

Aksion  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Gridlocked (2015)
HD
IMDb: 5.8
110 min

Ish-udhëheqësi SWAT Dejvid Hendriks dhe ylli i filmave Brodi Uolker e gjejnë veten nën sulmin e një ekipi mercenarësh në një ndërtesë të tranjimit të policisë.

Country:
Genre: Aksion