"Steve Carell"
HD Irresistible 2020 6.2
Irresistible
Irresistible

Irresistible

Dramë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Irresistible
HD
IMDb: 6.2
101 min

Një strategjist demokrat ndihmon një veteran të dalë në pesnion për të kandiduar për kryetar bashkie në një qytet të vogël e konservativ të Miduestit.

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD Anchorman 2: The Legend Continues (2013) 2013 6.3
Anchorman 2: The Legend Continues (2013)
Anchorman 2: The Legend Continues (2013)

Anchorman 2: The Legend Continues (2013)

Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Anchorman 2: The Legend Continues (2013)
HD
IMDb: 6.3
119 min

Një prezantues lajmesh pushohet nga puna e tij dhe pas një tentative të dështuar për vetëvrasje, atij i jepet një mundësi e dytë për të dhe miqtë e tij. Një…

Country:
Genre: Komedi
HD Despicable Me (2010) 2010 7.6
Despicable Me (2010)
Despicable Me (2010)

Despicable Me (2010)

Animuar Familjar  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Despicable Me (2010)
HD
IMDb: 7.6
95 min

Kur një tru kriminal përdor tre vajza jetime si pengje për një skemë të madhe, ai gjen dashurinë e tyre dhe kjo e bën atë të ndryshojë thellësisht për më…

Country: ,
HD Despicable Me 2 (2013) 2013 7.3
Despicable Me 2 (2013)
Despicable Me 2 (2013)

Despicable Me 2 (2013)

Animuar Familjar Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Despicable Me 2 (2013)
HD
IMDb: 7.3
98 min

Gru rekrutohet nga Liga e Anti-Këqinjve për të ndihmuar në kapjen e një super-krimineli të ri…

Country: , ,
HD Beautiful Boy (2018) 2018 7.3
Beautiful Boy (2018)
Beautiful Boy (2018)

Beautiful Boy (2018)

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Beautiful Boy (2018)
HD
IMDb: 7.3
120 min

Bazuar në kujtimet më të shitura të babait dhe djalit David dhe Nik Shef, filmi është kronikë e përvojës së mbijetesës, rikthimit dhe rimëkëmbjes në një familje që përballon varësinë…

Country:
Genre: Dramë
HD Welcome to Marwen (2018) 2018 6.2
Welcome to Marwen (2018)
Welcome to Marwen (2018)

Welcome to Marwen (2018)

Dramë Fantazi Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Welcome to Marwen (2018)
HD
IMDb: 6.2
116 min

Pasi rrihet brutalisht nga disa sulmues, Marku, një artist i talentuar, gjen një mënyrë unike për të rimarrë veten nga dhuna fizike dhe psikologjike: përmes fotografisë së kukullave.

Country: ,
HD Dinner for Schmucks (2010) 2010 5.9
Dinner for Schmucks (2010)
Dinner for Schmucks (2010)

Dinner for Schmucks (2010)

Komedi  2010 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Dinner for Schmucks (2010)
HD
IMDb: 5.9
114 min

Me dëshirën për të fituar një pozicion më të mirë në kompaninë e tij, Tim Konrad merr pjesën në darkën e tyre mujore, që ka si qëllim të shpall idiotin…

Country:
Genre: Komedi
Vice (2018)
HD
IMDb: 7.2
132 min

Historia e Dick Cheney, një burokrat i Uashingtonit, i cili në heshtje mori një fuqi të jashtëzakonshme si zëvendës president i George W. Bush, duke riorganizuar vendin dhe globin me…

Country:
HD Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) 2004 7.2
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004)
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004)

Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004)

Komedi  2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004)
HD
IMDb: 7.2
94 min

Ron Burgendi është prezantuesi më i njohur i lajmeve në San Diego gjatë viteve 1970. Por çdo gjë ndryshon për të dhe për ekipin e tij kur në staf bashkohet…

Country:
Genre: Komedi
Get Smart (2008)
HD
IMDb: 6.5
110 min

Kur identitetet e agjentëve të fshehtë nga “Control” vihen në rrezik, Shefi promovon analistin e pafat, por të zellshëm, Maxwell Smart dhe e bashkon në skuadër me agjentin 99, elegant…

Country:
HD Last Flag Flying (2017) 2017 6.8
Last Flag Flying (2017)
Last Flag Flying (2017)

Last Flag Flying (2017)

Dramë Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Last Flag Flying (2017)
HD
IMDb: 6.8
125 min

Tridhjete vite pasi kane sherbyer se bashku ne Vietnam, Leri Sheperd(Dok) bashkohet me miqte e tij te vjeter nga marina, Sal Nealon dhe Reverand Richard Mueller per te varrosur djalin…

Country:
Genre: Dramë, Komedi
Despicable Me 3 (2017)
HD
IMDb: 6.3
89 min

Gru takohet me vëllain e tij binjak, simpatik, të gëzuar dhe më të suksesshëm, i cili dëshiron të bashkohet me të për një goditje të fundit kriminale.

Country:
HD The Way Way Back (2013) 2013 7.4
The Way Way Back (2013)
The Way Way Back (2013)

The Way Way Back (2013)

Dramë Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
The Way Way Back (2013)
HD
IMDb: 7.4
103 min

Dankani i ndrojtur 14 vjeçar, shkon në pushime verore me nënën e tij, të dashurin e saj arrogant dhe vajzën e tij. Duke kaluar një kohë të vështirë për t’u…

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD The Incredible Burt Wonderstone (2013) 2013 5.9
The Incredible Burt Wonderstone (2013)
The Incredible Burt Wonderstone (2013)

The Incredible Burt Wonderstone (2013)

Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
The Incredible Burt Wonderstone (2013)
HD
IMDb: 5.9
100 min

Magjistarët super-yje Bërt Uonderstoun (Steve Carell) dhe Anton Marvelton (Steve Buscemi) e kanë zotëruar Rripin e Las Vegasit për vite të tëra, duke fituar miliona me iluzione po aq të…

Country:
Genre: Komedi
HD Seeking a Friend for the End of the World (2012) 2012 6.7
Seeking a Friend for the End of the World (2012)
Seeking a Friend for the End of the World (2012)

Seeking a Friend for the End of the World (2012)

Dramë Komedi Romancë Sci-fi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Seeking a Friend for the End of the World (2012)
HD
IMDb: 6.7
101 min

“Në kërkim të një miku në fund të botës” : Teksa një asteroid i afrohet Tokës, një burrë gjendet vetëm pasi gruaja e lë. Ai niset në një udhëtim me…

Country:
HD Café Society (2016) 2016 6.6
Café Society (2016)
Café Society (2016)

Café Society (2016)

Dramë Komedi Romancë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Café Society (2016)
HD
IMDb: 6.6
96 min

Në vitin 1930, një e ri nga Bronksi lëviz për në Hollivud dhe aty bie në dashuri me sekretaren e xhaxhait të tij të fuqishëm, një agjent të yjeve. Pas…

Country:
HD The 40 Year Old Virgin (2005) 2005 7.1
The 40 Year Old Virgin (2005)
The 40 Year Old Virgin (2005)

The 40 Year Old Virgin (2005)

Komedi Romancë  2005 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The 40 Year Old Virgin (2005)
HD
IMDb: 7.1
116 min

Andi Stixer është 40 vjeç dhe punon si llogaritar në një dyqan me pajisje elektrike. Kolegët e tij e quajnë “të çuditshëm”: koleksionon ushtarë, lexon libra vizatimor, luan Nintendo, këndon…

Country:
HD Bruce Almighty (2003) 2003 6.7
Bruce Almighty (2003)
Bruce Almighty (2003)

Bruce Almighty (2003)

Fantazi Komedi  2003 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Bruce Almighty (2003)
HD
IMDb: 6.7
101 min

Një burri, i cili i ankohet Zotit shumë shpesh, i jepen fuqi të mbinatyrshme për t’i treguar sa vështirë është të drejtosh botën.

Country:
Genre: Fantazi, Komedi
HD The Big Short (2015) 2015 7.8
The Big Short (2015)
The Big Short (2015)

The Big Short (2015)

Dramë Komedi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Big Short (2015)
HD
IMDb: 7.8
130 min

Katër ekspertë të botës së financës parashikojnë krizën financiare të kredive dhe të banesave në mes të viteve 2000 dhe vendosin ti shpallin luftë bankave të mëdha për lakminë dhe…

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day (2014) 2014 6.2
Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day (2014)
Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day (2014)

Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day (2014)

Familjar Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day (2014)
HD
IMDb: 6.2
81 min

Dita e Aleksandrit fillon me një çamçakëz të ngjitur në flokë, e ndjekur nga fatkeqësi të tjera. Edhe pse merr simpatinë e familjes..

Country: