"Steve Cirbus"
HD Being Flynn (2012) 2012 6.4
Being Flynn (2012)
Being Flynn (2012)

Being Flynn (2012)

Dramë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Being Flynn (2012)
HD
IMDb: 6.4
102 min

Duke punuar në një strehë për endacakët në Boston, Nik Flin ri-takohet me babin e tij, një mashtrues dhe poet i vetëshpallur. Duke pasur telashe në jetën e tij personale,…

Country:
Genre: Dramë