"Steve Coogan"
HD Alan Partridge (2013) 2013 6.9
Alan Partridge (2013)
Alan Partridge (2013)

Alan Partridge (2013)

Aksion Komedi Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Alan Partridge (2013)
HD
IMDb: 6.9
90 min

Kur stacioni i radios së DJ të famshëm Alan Partridge merret peng nga një koleg i tiji i cili sapo është pushuar nga puna. Alan e gjen veten duke punuar…

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim
HD Greed (2019) 2019 5.6
Greed (2019)
Greed (2019)

Greed (2019)

Dramë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Greed (2019)
HD
IMDb: 5.6
104 min

“Lakmia” tregon historinë e miliarderit të vetëpasuruar Sir Richard McCreadie, mbretëria e të cilët është në krizë. Për 30 vjet ai ka dominuar fushën e modës. Por pas një ngjarje…

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD Philomena (2013) 2013 7.6
Philomena (2013)
Philomena (2013)

Philomena (2013)

Dramë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Philomena (2013)
HD
IMDb: 7.6
98 min

Ky është një filmi emocionues i frymëzuar nga ngjarje të vërteta dhe këtu përzihet dashuria, humbja, ndarja, dëshira dhe një udhëtim të jashtëzakonshëm. Kur ishte akoma shumë e re Philomena,…

Country: , ,
Genre: Dramë
HD Stan & Ollie (2018) 2018 7.2
Stan & Ollie (2018)
Stan & Ollie (2018)

Stan & Ollie (2018)

Dramë Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Stan & Ollie (2018)
HD
IMDb: 7.2
98 min

Lorel dhe Hardi, dyshja e komendianëve më të famshëm në botë, mundohen të rindezin karrierën e tyre të filmave ndërkohë që zbarkojnë në atë që do të shndërrohej në këngën…

Country: , ,
Genre: Dramë, Komedi
HD Holmes & Watson (2018) 2018 3.8
Holmes & Watson (2018)
Holmes & Watson (2018)

Holmes & Watson (2018)

Aventurë Komedi Krim Mister  2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.8
Holmes & Watson (2018)
HD
IMDb: 3.8
90 min

Detektivi Sherlok Holms dhe Dr. Xhon Uatsoni bashkojnë forcat për të hetuar një vrasje misterioze në Buckingham Palace. Duket çështje e lehtë, pasi të gjitha shenjat të çojnë te Xhejms…

Country: ,
HD Ideal Home (2018) 2018 6.4
Ideal Home (2018)
Ideal Home (2018)

Ideal Home (2018)

Dramë Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Ideal Home (2018)
HD
IMDb: 6.4
91 min

Nga një jetë e mbushur me festa dhe alkool, u perballen me rritjen e një fëmije 10 vjeçar që mbetet në derën e tyre pasi i ati, i biri i…

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD Irreplaceable You (2018) 2018 6.4
Irreplaceable You (2018)
Irreplaceable You (2018)

Irreplaceable You (2018)

Dramë Komedi Romancë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Irreplaceable You (2018)
HD
IMDb: 6.4
96 min

Një çift që është njohur që kur kanë qenë 8 vjeç, është i destinuar të jetë bashkë derisa vdekja t’i ndajë.

Country:
Despicable Me 3 (2017)
HD
IMDb: 6.3
89 min

Gru takohet me vëllain e tij binjak, simpatik, të gëzuar dhe më të suksesshëm, i cili dëshiron të bashkohet me të për një goditje të fundit kriminale.

Country:
HD Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) 2009 6.0
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009)
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009)

Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009)

Aksion Aventurë Familjar Fantazi Komedi  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009)
HD
IMDb: 6.0
105 min

Roja i sigurisë Leri, përfshin institutin Smithson për të shpëtuar Xhededajan dhe Oktavianin të cilët janë futur te muzeu gabimisht.

Country: ,
HD Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief (2010) 2010 5.9
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief (2010)
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief (2010)

Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief (2010)

Aventurë Familjar Fantazi  2010 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief (2010)
HD
IMDb: 5.9
118 min

Adoleshenti Përsi Xhekson, zbulon se është pasardhësi i Poseidonit dhe gjatë ambientimit me realitetin e ri, i duhet të përballet me një luftë mes Perëndish. Nga një djalë i zakonshëm,…

Country: , ,
Mindhorn (2016) 2016 6.3
Mindhorn (2016)
Mindhorn (2016)

Mindhorn (2016)

Komedi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Mindhorn (2016)
IMDb: 6.3
89 min

Riçard Thornkroft i rikthehet rolit të tij të famshëm Majndhorn për të ndihmuar policinë në gjetjen e vrasësit të zonjës Katia Lipinski. I dyshuari kryesor, Pol Melli, është i fiksuar…

Country:
Genre: Komedi
HD Shepherds and Butchers (2016) 2016 6.8
Shepherds and Butchers (2016)
Shepherds and Butchers (2016)

Shepherds and Butchers (2016)

Dramë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Shepherds and Butchers (2016)
HD
IMDb: 6.8
106 min

Një avokat pranon të marrë një çështje të një roje burgu në Afrikën e Jugut, i cili është traumatizuar nga ekzekutimet që ka parë.

Genre: Dramë
Tropic Thunder (2008)
HD
IMDb: 7.0
107 min

Komedia amerikane e quajtur Tropic Thunder që mund të shihni me titra shqip, tregon se si në një xhungël të vërtetë xhirohet një film luftë me aktorë shumë të famshëm,…

Country: , ,
HD Around the World in 80 Days (2004) 2004 5.9
Around the World in 80 Days (2004)
Around the World in 80 Days (2004)

Around the World in 80 Days (2004)

Aksion Aventurë Komedi  2004 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Around the World in 80 Days (2004)
HD
IMDb: 5.9
120 min

1872. Fileas Fog, një shpikës pa vlerë për ministrin e Akademisë së Shkencave të Anglisë, vë bast se do bëjë xhiron e botës për 80 ditë. Pasportu, një kinez që…

Country: , , ,
Minions (2015)
HD
IMDb: 6.4
91 min

Minionët janë krijesa të vogla të verdha në kërkim të një krimineli që t’i shërbejnë. Ata më në fund e arrijnë qëllimin e tyre por gjërat mesa duket fillojnë të…

Country: