"Steve Guttenberg"
HD Trauma Center (2019) 2019 4.7
Trauma Center (2019)
Trauma Center (2019)

Trauma Center (2019)

Aksion Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Trauma Center (2019)
HD
IMDb: 4.7
87 min

Vetem dhe e bllokuar ne nje spital, nje femer e plagosur duhet te arratiset nga dy vrases pasi ajo ka nje prove qe mund ti implikoje ata ne nje vrasje…

Country:
HD Ay Lav Yu (2010) 2010 5.5
Ay Lav Yu (2010)
Ay Lav Yu (2010)

Ay Lav Yu (2010)

Komedi  2010 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Ay Lav Yu (2010)
HD
IMDb: 5.5
102 min

Një komedi Turke me shume batuta kur Ibrahimi vendose të kthehet në fshatin e ti të vogël me të dashurën e ti Xhesikën gjerat do marrin kah tjetër me thashetheme…

Country:
Genre: Komedi