"Steve Lemme"
HD Super Troopers 2 (2018) 2018 6.0
Super Troopers 2 (2018)
Super Troopers 2 (2018)

Super Troopers 2 (2018)

Komedi Krim Mister  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Super Troopers 2 (2018)
HD
IMDb: 6.0
99 min

Kur lind një mosmarrëveshje kufitare midis SHBA-së dhe Kanadasë, Super Trupa ngarkohet me krijimin e një stacioni të Patrullës së Autostradës në zonën e kontestuar.

Country:
Genre: Komedi, Krim, Mister
HD Super Troopers (2001) 2001 7.1
Super Troopers (2001)
Super Troopers (2001)

Super Troopers (2001)

Komedi Krim Mister  2001 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Super Troopers (2001)
HD
IMDb: 7.1
100 min

Pesë policë të shtetit të Vermontit, shakaxhinj energjikë me një dëshirë të paparë për t’i djallosur gjërat, përpiqen të shpëtojnë punën e tyre dhe ia kalojnë policisë së shtetit duke…

Country:
Genre: Komedi, Krim, Mister