"Steve Martin"
HD Baby Mama (2008) 2008 6.0
Baby Mama (2008)
Baby Mama (2008)

Baby Mama (2008)

Komedi  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Baby Mama (2008)
HD
IMDb: 6.0
99 min

Një biznesmene e suksesshëme dhe e vetëm që ëndërron ta ketë një fëmijë, është jopjellore e cila punësohet nga një grua e klasës punëtore që të jetë zëvendësuese e saj…

Country:
Genre: Komedi
HD The Pink Panther 2 (2009) 2009 5.6
The Pink Panther 2 (2009)
The Pink Panther 2 (2009)

The Pink Panther 2 (2009)

Komedi Mister  2009 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
The Pink Panther 2 (2009)
HD
IMDb: 5.6
92 min

Inspektori Zhak Kruzo bëhet bashkë me një skuadër ndërkombëtare detektivësh që janë po aq të hutuar sa ai. Misioni i tyre është të kapin një hajdut që vjedh objekte historike.

Country:
Genre: Komedi, Mister
The Pink Panther (2006)
HD
IMDb: 5.7
93 min

Inspektori Kluzo merr formën e humoristit Stiv Martin dhe kthehet për të përhapur përsëri panikun me aventura të reja! Diamanti i njohur i çmuar me emrin “Pantera Roz” zbukuron gishtin…

Billy Lynn’s Long Halftime Walk (2016) 2016 6.2
Billy Lynn’s Long Halftime Walk (2016)
Billy Lynn’s Long Halftime Walk (2016)

Billy Lynn’s Long Halftime Walk (2016)

Dramë Luftë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Billy Lynn’s Long Halftime Walk (2016)
IMDb: 6.2
113 min

19-vjeçari Billi Lin është sjellë në shtëpi për një turne fitoreje pas një beteje në Irak. Mes rikthimeve, filmi tregon se çfarë i ndodhi vërtetë skuadrës së tij, duke e…

Country: , ,
Genre: Dramë, Luftë
HD Love the Coopers (2015) 2015 5.8
Love the Coopers (2015)
Love the Coopers (2015)

Love the Coopers (2015)

Dramë Familjar Komedi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Love the Coopers (2015)
HD
IMDb: 5.8
107 min

Kupers! Familja qe kalon gjithçka. Herë të qeshur, herë të sikletosur! Një natë Krishtlindjesh te mbledhur rreth një tavoline duke qeshur e kënduar… Pastaj… Nis komedia që vetë Kupers dinë…

Country:
Home (2015)
HD
IMDb: 6.6
94 min

O-ja, një alien i arratisur nga njerëzit e tij, zbret në Tokë dhe bëhet shok me aventurieren Tip, e cila është në një mision për veten e saj.

Country: